ШАХИ. ЗБІРНА СТРИЙСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ – ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ 2019 РОКУ

У четвер, 26 вересня ц.р. у приміщенні Стрийської загальноосвітньої школи №6 відбулася міська спартакіада з шахів серед учнів СЗШ. У змаганні взяли участь десять шкіл нашого міста.

Організатором цих змагань виступив відділ освіти Стрийської міської ради. Головний суддя змагань – кандидат у майстри спорту України з шахів Олександр Соловйов (Стрий). У розмові зі мною пан Олександр відзначив, що у складі кожної команди виступали два юнаки та одна дівчина. Змагання відбулися за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 15 хвилин кожному учаснику на партію.

За підсумками змагань перше місце в особистому заліку серед юнаків виборов першорозрядник Дмитро Білецький з результатом 6,5 залікових очка з 7 можливих, на другому місці – першорозрядник Святослав Волощук (5,5 очка), третє місце посів першорозрядник – Артур Ратальський (5,5 очка). Серед дівчат перемогу святкувала кандидатка у майстри спорту України Юлія Кравець з результатом 6 очок з 7 можливих, на другому місці – третьорозрядниця Христина Цап (4 очка), третє місце посіла Софія Валова – 3 очка.

У загальнокомандному заліку переможцем міської Спартакіади стала команда Стрийської гімназії ім. Митрополита Андрея Шептицького (на фото) з результатом – 16,5 залікових очка, за яку виступали: кмс України Юлія Кравець, першорозрядник Артур Ратальський та другорозрядник Дмитро Кравець. Друге місце посіла СЗШ №6 набравши 14 очок, у складі – першорозрядника Дмитра Білецького, другорозрядника Вадима Капелюшного та Софії Валової. Чільну трійку призерів замкнула збірна ССШ №4 з результатом 11 очок, за яку виступали третьорозрядниця Христина Цап, третьорозрядник Денис Дробушар та Арсен Ярич.

Переможці та призери міської Спартакіади з шахів серед учнів загальноосвітніх шкіл нагороджені кубками, медалями та грамотами. Нагородження провели методист відділу освіти Стрийської міської ради Володимир Веселков та голова шахово-шашкової федерації Стрийщини, кмс України Олександр Соловйов.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Олександра Соловйова.