Шахи. Стриянин Роман Пристай – переможець III етапу Угерського шахового клубу «Е-2 – Е-4»

У неділю, 15 вересня в Угерському шаховому клубі «Е-2, Е-4» відбувся ІІІ етап Кубка місцевого шахового клубу з шахів. У цих змаганнях взяли участь 26 учасників з міст – Дрогобича, Миколаєва, Стрия та сіл – Дуліби, Рудники та Угерсько.

Про високий рівень цього турніру говорить і той факт, що за перемогу на цьому етапі боротьбу вели шість кандидатів у майстри спорту України: Роман Пристай, Юрій Коробов, Роман Корман, Яків Дунаєр, Карпо Аракелян, Тарас Колос. Ці змагання відбувалися за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 15 хвилин кожному учаснику на партію. Головний суддя турніру – кандидат у майстри спорту (кмс) України Олександр Соловйов (Стрий).

У розмові зі мною, голова шахово-шашкової федерації Стрийщини, кмс України Олександр Соловйов зазначив, що за підсумками цього етапу перше місце виборов кандидат у майстри спорту України, стриянин Роман Пристай, який набрав 6 очок з 7-и можливих. Друге місце посів кмс України, стриянин Юрій Коробов з результатом 5 очок із 7-и можливих, третє – кмс України Роман Корман, який також набрав 5 очок із 7-и можливих.

Серед юнаків до 8 років перемогу святкував учень Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл», третьорозрядник Владислав Федунишин. У юнаків до 10 років найкращим став стриянин, другорозрядник Лев Карпінський. У віковій групі до 14 років перше місце виборов першорозрядник, учень Стрийської районної ДЮСШ «Старт» Дмитро Білецький, друге місце посіла учениця Дрогобицької ДЮСШ, першорозрядниця Вікторія Кондратюк.

Серед ветеранів переміг кмс України, стриянин Яків Дунаєр. Наймолодшим учасником цього етапу став Ілля Жемевка (с. Дуліби).

Переможці та призери III етапу Кубка Угерського шахового клубу «Е-2 – Е-4» були нагороджені грамотами та цінними призами.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Олександра Соловйова.