Шахи. Чемпіонат Сколівщини-2019. Переможна хода Миколи Диміцького

Нещодавно в смт Славське під егідою ша­хово-шашкової федерації Сколівського району пройшов III етап чемпіонату району з шахів. У цьому етапі взяли участь 37 учасників усіх вікових груп. Незважаючи на те, що змагання від­бувались у смт Славське (виїзний етап,) географія учас­ників доволі велика – м. Сколе, смт Славське, с. Ялинкувате, с. Дубина, смт Верхнє Синьовидне, с. Коростів, с. Росохач. 

У загальному заліку беззаперечним переможцем став Микола Диміцький із с. Дубина, який переміг в усіх партіях та підтвердив статус головного претендента на чемпіонство. Друге місце виборов Микола Кедьо із м. Сколе, який стабільно потрапляє у призери. Чільну трійку призерів замкнув юний, але дуже перспективний талановитий 14-річний шахіст із Славська – Євген Красільніков. Він міг змагатися у дитячій віковій групі, але вирішив спробувати свої сили серед дорослих і потрапив у призери.

Надзвичайно «спекотно» було у змаганнях юнаків до 14 років, де тільки завдяки перемозі в очній зустрічі з Сергієм Митянським з смт Славське тріумфував Назар Сович з м. Сколе, друге місце посів Сергій Митянський із смт Славське, третє – Максим Гаркот із м. Сколе.

Схожа ситуація була і у змаганнях юнаків до 10 років, де тільки завдяки додатковим показникам, при однаковій кількості очок, перемогу святкував Роман Блистів з м. Сколе, друге місце посів Ростислав Красільніков (смт Славське), третє – Дмитро Сюшко (смт Славське). Інтригуючою до останнього туру була боротьба дівчат вікової групи до 14 років, де перше місце завоювала Іванна Луцик (с. Ялинкувате), друге її односельчанка – Христина Маркович, третє – Софія Романик з смт Славське.

Не відставали від своїх старших одноклубників молодші учасниці турніру – 11-річні дівчата, підтвердивши, що на даний час, найсильніші шахістки в Сколівському районі проживають у с. Ялинкувате. Ось як виглядає трійка призерів у цій віковій групі – Марія Лелів (с. Ялинкувате), Надія Красільнікова (смт Славське), Софія Маркович (с. Ялинкувате).

Голова шахово-шашкової федерації Сколівщини Любомир Сович висловлює слова щирої подяки: голові Славської селищної ради Володимиру Безі та місцевому тренеру з шахів Андрію Романику, усім тренерам і вчителям, які підготували на добротному рівні учасників цього етапу.

Переможці та призери III етапу чемпіонату Ско­лів­щини з шахів були нагороджені медалями та грамотами.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Любомира Совича.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: