Шахи. Стартував Кубок Угерського шахового клубу «Е-2, Е-4»

У неділю, 12 травня в c. Угерсько відбувся I етап у шаховому клубі «Е-2, Е-4». У розмові зі мною голова шахово-шахової федерації Стрийщини, кандидат у майстри спорту України Олександр Соловйов відзначив, що у першому етапі взяли участь 44 учасники з: Дрогобича, Пустомит, Миколаєва, Стрия, Гніздичева, Дашави, Дуліб, Добрян та Угерська. Змагання проводилися за швейцарською системою в 7 турів, 15 хвилин кожному учаснику на одну партію.

За підсумками першого етапу перше місце виборов кандидат у майстри спорту України, стриянин Яків Дунаєр, який набрав 6,5 очка. Друге місце посів першорозрядник Тарас Мокрицький з Миколаєва з результатом 6 очок. Чільну трійку призерів замкнув першорозрядник, стриянин Анатолій Блащук з 5,5 очками. До п’ятірки кращих увійшли також першорозрядник Михайло Захарків з Гніздичева та кандидат у майстри спорту України Карпо Аракелян зі Стрия. Ветеранський приз здобув першорозрядник Зеновій Мудрий з Угерська.

Серед дівчат перемогу святкувала Вікторія Кондратюк з Дрогобича, на другому місці – Надія Мазурик з Дрогобича, третє місце зайняла стриянка Христина Цап.

Серед юнаків у наймолодшій віковій категорії перемогли Богдан Питлюк з Дрогобича, стриянин Зеновій Карпінський та Владислав Федунишин з Дуліб. Серед дівчат у цій же ж віковій групі перемогли дрогобичанки Тетяна Гринюк, Анастасія Кравцова та Юлія Гринюк. Серед юнаків до 12 років не було рівних Назару Калагурському та Богдану Сидораку з м. Пустомити, а також Ігорю Багрію з смт Дашава.

У найстаршій віковій групі перемогли Дмитро Пилип з Дрогобича, вихованець Стрийської районної ДЮСШ «Старт» (с. Угерсько) Марко Медюх та учень Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл» Павло Федунишин.

Переможці та призери у різних вікових групах були нагороджені грамотами та призами.

Як зазначили організатори турніру в цьому році заплановано провести п’ять етапів Кубка Угерського шахового клубу «Е-2, Е-4». За результатами усіх п’яти етапів визначиться абсолютний переможець та призери в усіх вікових групах.

Хотів би зазначити, що другий етап Кубка пройде 30 червня ц.р.