Шахи. Роман Пристай – чемпіон Стрия 2019 року

Чемпіонат міста Стрия зі швидких шахів серед дорослих із 3 по 10 березня проходив у приміщенні Стрийського міського шахово-шашкового клубу. Орга­ніза­торами тур­ніру виступили відділ молоді та спорту Стрийського міськ­ви­конкому та ша­хово-шашкова феде­рація Стрий­щини.

На урочистій церемонії відкриття усіх учасників привітали головний спеціаліст відділу молоді і спорту Стрийського міськвиконкому Руслан Каліцун та голова шахово-шашкової федерації Стрийщини, кандидат у майстри спорту України Олександр Соловйов.

Ці змагання проводилися по швейцарській системі, в сім турів з контролем часу 30 хвилин на одну партію + 10 секунд на кожний хід. Серед учасників три кандидати у майстри спорту (кмс) України. Головний суддя турніру – кандидат у майстри спорту України Олександр Соловйов (Стрий). У розмові зі мною він зазначив, що за підсумками цього чемпіонату перше місце виборов багаторазовий чемпіон Стрия, кмс України Роман Пристай, який набрав 6,5 залікових очка. Хотів би зазначити, що Роман здобув 6 перемог у семи партіях та ще одну зустріч звів унічию. Друге місце посів кандидат у майстри спорту України Яків Дунаєр, який набрав 6 залікових очок, третє – першорозрядник Олег Тріфонов в активі якого 5 залікових очок.

Переможець та призери чемпіонату Стрия 2019 року зі швидких шахів нагороджені грамотами, кубками та цінними призами.

Голова шахово-шашкової федерації Стрийщини Олександр Соловйов зазначив, що ці змагання відбулися за підтримки голови Стрийської міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутата Стрийської міської ради, генерального директора ТОВ «Видавничий дім «УКРПОЛ» Сергія Ковальчука, відділу молоді та спорту Стрийської міської ради (начальник Оксана Лесишин, головний спеціаліст Руслан Каліцун) та шахово-шашкового клубу м. Стрия (директор Ярослав Гошовський).

Михайло ОЛІЙНИК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини

А сотню вже зустріли небеса…