ШАХИ. XIX МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «ПІДКАРПАТСЬКА ШАХІВНИЦЯ»-2019

У польському селі Висока, що у передмісті Ланьцута протягом двох днів, з 9 по 10 лютого ц.р. проходив XIX традиційний міжнародний шаховий турнір – «Підкарпатська шахівниця». У цьому турнірі взяли участь 170 шахістів, які представляли міста Ланьцут, Перемишль, Жешув (усі – Польща) та Львів, Івано-Франківськ, Стрийський район (на фото).

Команда шахістів Стрийського району (представник – тренер-викладач Стрийської ДЮСШ «Сокіл» Василь Костів) на цьогорічному традиційному міжнародному шаховому турнірі «Підкарпатська шахівниця» була представлена юними вихованцями тренера-викладача Стрийської районної ДЮСШ «Старт» (с. Угерсько), заслуженим тренером України Олегом Музичуком: кандидат у майстри спорту (кмс) України Юлія Кравець та другорозрядники Дмитро Кравець і Олег Кушней. Честь спортивної Стрийщини захищали також юні вихованці Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл» у складі: кандидат у майстри спорту (кмс) України Олександр Соловйов, другорозрядник Павло Федунишин, третьорозрядник Владислав Федунишин та третьорозрядниця Ангеліна Отришко.
Усі учасники цих змагань були розподілені за рейтингами на три вікові групи – дорослу «Open А» (82 учасника) та дві юнацькі – «Open В» (67 учасників) і «С» (21 учасник).
У віковій групі «Ореn А» (рейтинг – 2000 та вище) шахову Стрийщину представляли два кандидати у майстри спорту України Олександр Соловйов та Юлія Кравець. Досить успішно на цьому турнірі виступила наша юна шахова «зірка» Юлія Кравець (с. Дуліби), яка посіла два перших місця серед жінок та юніорок, набравши 5,5 залікових очка з 9 можливих. Таку ж кількість залікових очок – 5,5 набрав і стриянин Олександр Соловйов, який виступав серед чоловіків та посів високе 18-е місце.
У віковій групі «Ореn В» другорозрядник Павло Федунишин (тренер-викладач Олександр Соловйов) у віковій групі до 14 років став переможцем турніру з результатом 6 залікових очок з 9 можливих. Юні вихованці Стрийської ДЮСШ «Старт» (с. Угерсько) другорозрядники Дмитро Кравець та Олег Кушней набравли (тренер – кмс СРСР Олег Музичук) по 5,5 залікових очка з 9 можливих. Юна вихованка Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл» третьорозрядниця Ангеліна Отришко набрала 3 залікових очка з 9 можливих.
У віковій групі «Ореn С» третьорозрядник Владислав Федунишин у віковій групі до 10 років замкнув чільну трійку призерів, набравши 6 залікових очок з 9 можливих. Вітаю наших переможців та призерів: Юлію Кравець, Павла та Владислава Федунишинів, а також усіх учасників команди Стрийського району з успішними виступами та бажаю їм нових перемог та шахових Олімпів.
У розмові зі мною голова шахово-шашкової федерації Стрийщини, кмс України Олександр Соловйов відзначив, що крім шахових змагань організаторами турніру була проведена спортивна лотерею, у якій її учасники мали можливість виграти цінні речові призи. Серед переможців були і наші шахісти – Олександр Соловйов, Дмитро Кравець та Ангеліна Отришко.
Переможці та призери XIX щорічного традиційного міжнародного шахового турніру – «Підкарпатська шахівниця» 2019 року були нагороджені кубками, медалями, грошовими та речовими призами, сувенірною продукцією та дипломами, а шахісти, які посіли з 4 по 10 місця – дипломами.

Михайло ОЛІЙНИК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: