ШАХИ. ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ «СОКІЛ»-2019

У неділю, 27 січня в актовому залі Верчанської СЗШ (Стрийський р-н) відбулася відкрита першість Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл» з шахів. Меценатами цього турніру виступили Стрийська районна ДЮСШ «Сокіл» та Верчанська СЗШ.

Головний суддя змагань – кандидат у майстри спорту України, голова шахово-шашкової федерації Стрийщини Олександр Соловйов. Судді турніру – кмс України Ярослав Гуда та другорозрядниця Оксана Прядка. У цих змаганнях взяли участь19 юних шахістів із сіл нашого району: Станкова, Нежухова, Дуліб, Підгірців та Верчан. Ця відкрита районна першість ДЮСШ проходила за швейцарською системою в 7 турів по 10 хвилин кожному учаснику на партію.
У розмові зі мною Олександр Соловйов зазначив, що за підсумками цих змагань перше місце в старшій віковій групі та у загальному особистому заліку виборов третьорозрядник Павло Федунишин із Дуліб, який набрав 6,5 очка. Друге та третє місця посіли брати Андрій та Іван Паращинці із Станкова, які відповідно набрали 4,5 та 4 залікових очка. У молодшій віковій групі переміг третьорозрядник Владислав Федунишин із Дуліб, з результатом – 5,5 залікових очка. Друге та третє місця відповідно зайняли односельці Артур Дрозд та Андрій Гриб із Верчан, набравши по 4 залікових очка. Серед дівчат перемогла третьорозрядниця Ангеліна Отришко із Нежухова, яка набрала 5 очок.
Переможці та призери цьогорічної відкритої першості Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл» були нагороджені грамотами та солодкими призами.
Олександр Соловйов також наголосив, що у селах Верчани та Підгірці, що у Стрийському районі почав функціонувати шаховий гурток за програмою розвитку шахів у Львівській області. Роботу з дітьми проводить тренер-викладач Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл» Оксана Прядка.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Олександра СОЛОВЙОВА.

Відразу в трьох турнірах взяли участь минулими вихідними юні волейболісти Стрийської ДЮСШ.