Сергій Ковальчук  – голова партії «ЄС» Стрийської ОТГ

25 травня відбулись збори первинного осередку Політичної партії «Європейська Солідарність» у Стрийській ОТГ. Шляхом відкритого голосування незмінним очільником залишився Сергій Ковальчук – депутат Стрийської міської ради, генеральний директор ТОВ «Видавничий дім «Укрпол».

Голова партії «ЄС» у своєму виступі зазначає: «Народна мудрість каже:  «Народ, який думає на один рік – вирощує хліб; народ, який думає на десять років – вирощує сади; народ, який думає на сто років – вирощує молоде покоління». Політична сила «Європейська Солідарність» – це команда, яка прийшла не на рік, це команда, яка демонструє виваженість і послідовність у своїх діях та планах.  Кожен з присутніх є частиною команди однодумців, лідером якої є Петро Порошенко. І наша команда є потужним середовищем прихильників загальнонаціональної програми суспільного розвитку, що має на меті сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян щодо розбудови суверенної, правової, демократичної, соціально орієнтованої, економічно розвиненої держави. Партія активна у побудові в Україні демократичного суспільства, а також бере участь у виборах, референдумах та інших заходах.

Стрийський осередок політичної Партії «ЄС» активно працює  з 2015 року. І вже на місцевих виборах 2020 року кандидати від політичної партії «ЄС» отримали високий рівень підтримки виборців. Як результат: маємо 28 депутатів у Львівській обласній раді, 14 депутатів у Стрийській міській раді та 11 – в Стрийській районній раді. Нашу громаду у Львівській обласній раді  представляє  Всеволод Білас. Він достойно лобіює інтереси Стрийської та Грабовецько-Дулібівської територіальних громад у Львівській обласній раді. Зокрема, саме за його ініціативи з бюджету Львівської обласної ради виділено кошти на відновлення доріг Стрийщини, на ремонт стадіону «Сокіл» у Стрию. Спільно з депутатами Стрийської міської ради Всеволод Омелянович відстоює питання передачі на баланс міста Стрия приміщення Стрийського протитуберкульозного диспансеру, який є на балансі ЛОР. Питання надзвичайно актуальне, оскільки в даному приміщенні заплановано облаштувати медичний заклад, в якому надаватиметься допомога дитячому населенню Стрийського району.

Упродовж роботи партії ми брали участь у трьох виборчих кампаніях, у різноманітних проєктах та заходах, підтримували безліч акцій, спрямованих на підтримку боротьби за незалежність України та допомагали усіма необхідними засобами бійцям у зоні АТО/ООС. Починаючи від дня створення осередку «Політичної Партії «Європейська Солідарність» у Стрию відкрито громадську приймальню за адресою: Майдан Ринок, 34/1, в якій працює Ольга Сенета. Тут мешканці  отримують консультації, приходять на прийом до наших депутатів, тут соціально незахищені верстви населення неодноразово отримували допомогу та пораду у тих чи інших складних життєвих обставинах.

Упродовж шести років у нашій громадській приймальні кваліфікований юрист надає безоплатну фахову юридичну допомогу громадянам та допомагає сформулювати звернення, позовні заяви, запити, дає роз’яснення на перший погляд у безвихідних ситуаціях. Юрій Рицак ретельно та відповідально ставиться до кожного звернення, дає чіткі роз’яснення виборцям та допомагає розібратись у нюансах чинного законодавства. Цікавим та потрібним для виборців став проєкт, який Юрій Рицак ініціював та втілив у часі виборчої кампанії на місцевих виборах 2020 року. Оскільки Юрій ретельно вивчив виборче законодавство, а всі ми знаємо, що ці вибори відбувались за новою системою, то він упродовж двох місяців навчав, консультував та підказував виборцям і кандидатам у депутати, як правильно голосувати, який бюлетень є дійсним, яким чином відбувається підрахунок голосів виборців тощо.

Спільні проєкти згуртовують. Ми в цьому щоразу переконуємось, організовуючи різноманітні акції. Наприклад, збірка допомоги на схід нашим бійцям у зону ООС (АТО), допомога в/ч А-2847, яка дислокується у Стрию, придбано книги дітям на Луганщину, допомога бібліотекам Стрия, Асоціації інвалідів, спілці Чорнобильців, ветеранам Афганістану,  освітнім закладам Стрийської громади, допомога культурно-просвітницькому центру ім. К. Макушинського. «ЄС»  є постійним спонсором у проведенні чемпіонатів та змагань з автомодельного спорту. Також щороку ми проводимо акції екологічного характеру – висаджування дерев, толоки тощо.

Проєкти Фонду Порошенка «Рятуємо життя» та «Доброта об’єднує» вже більше року допомагають на ще одному фронті, фронті боротьби з коронавірусною інфекцією. Зокрема, цінною була допомога кожного члена нашої команди, який або минулого року, або цьогоріч долучився до доставки продуктових наборів потребуючим Стрийщини.

Я б міг ще багато розповідати про буденні, рутинні справи команди та впевнений, що кожен член «Європейської Солідарності» знає про них. Однозначно, продовжуватимемо й надалі у цьому руслі».

В установчих зборах, які були проведені за ініціативою членів партії  Стрийської ОТГ, взяли участь 183 члени політичної партії «Європейська Солідарність», а це неабияка цифра людей, які прагнуть і творять Україну. В ході голосування обрано раду у складі: Сергія Ковальчука, Василя Зубрицького, Оксани Зварич, Уляни Молчко, Івана Зрайла. Ревізором став – Юрій Рицак.

Своє слово сказав депутат Львівської обласної ради Всеволод Білас: «Дуже приємно, що така чисельна громада членів партії сьогодні тут присутня. І я думаю, що всі ми зробимо все, щоб підтвердити цей гарний лозунг «Збудуємо Європу в Україні». Ми спільно це зробимо для того, щоб не ми їздили до них, а вони приїжджали до нас».

Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко висловився так: «Для мене велика честь сьогодні бути тут разом з вами. Я хотів би закцентувати декілька слів про історію, історію, в якій ми з вами всі опинилися. Мова буде йти не про конкретну людину, а загалом про наш осередок політичної партії ЄС. Ми вже увійшли в історію. Нам залишається тільки заповнити змістом розділ, який нам відведений. Тому я закликаю усіх нас відповідально віднестися до кожного нашого виборця, до нашої громади, до нашого району, до нашої Львівщини і до нашої України загалом».

Отож, Стрийщина вітає достойного керівника та його команду! Нехай справджуються всі добрі справи партії «Європейська Солідарність» на благо Стрийської ОТГ та суверенної незалежної України!

Марія ПАК. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ КРАЮ.

У Дрогобичі готуються до поховання жертв НКВС