АЛЕЯ САКУР. Мисли глобально, а дій локально

Під  таким   гаслом    активісти   молодіжного    націо-налістичного конгресу (МНК) взяли участь у акції «Стрий – місто магнолій» і висадили на проспекті Чорновола свою сакуру. Протягом минулих вихідних ще п’ять родин долучилися до хорошої справи? ініційованої почесним головою ГО «Молодь Стрийщини» Михайлом Шмігельським. 

МНК – це всеукраїнська організація, що діє в Україні понад 20 років, і є спільнотою молодих людей, які вірять у майбутнє своєї держави та власними силами творять його. МНК офіційно представляє в молодіжному середовищі пог- ляди ОУН(б). Стрийське середовище МНК утворилося після проведення вишкільного табору «Стежина Нескорених». У своїй діяльності керуються принципом: «Будь свідомий того, що ти відповідальний перед цілою нацією».

Членкині МНК кажуть, що участь в акції «Стрий – місто магнолій» – це їхній маленький крок до великої мети – змінити місто на краще. «Більшість вважає, що не можна отак взяти і покращити місто (країну, суспільство). А ми думаємо – можна. Хоча б долучитися до такої вже великої місії в Стрию завдяки ініціативності Михайла Шмігельського. Дякуємо за запрошення. Завжди раді докласти зусилля для рідного міста. Зауважу, що маленькими кроками можна працювати на користь держави, допомагати, бути активним. Навіть тим, щоб долучитися до однієї з міських акцій», – переконана активістка МНК Оля Сидій.

Дівчата розповідають, що під час карантину працювали онлайн, але зараз хочуть втілювати різні офлайн-заходи. Разом змінювати Стрий та Україну на краще. «Стрий – це не тільки місто де ми можемо розвиватися, як молоді люди, це місто можливостей, місто туризму і безперечно перспективне і цікаве всій Україні своєю історією і сьогоденням», – наголошують у МНК.

Такій активності неабияк радіє автор ідеї квітучого міста Михайло Шмігельський. Пригадує, як скептично до акції «Стрий – місто магнолій»  ставилися на початку і як згодом стрияни, і не тільки, самі зголошувалися для участі, а й усіляко сприяли. «Навіть коли захищав східні кордони України акція не припинялася, – розповідає пан Михайло. – Приємно було отримувати звісточки з дому, що магнолії саджають і без моєї присутності. Демобілізувавшись побачив, що ідея зробити місто зеленим і квітучим охопила так багато людей: від школярів з якими разом з редакцією журналу «Фортунчик» саджали деревця у всіх навчальних закладах міста до поважних священнослужителів, керівників солідних фірм.  І ось, нова ідея –  алея сакур також має чимало бажаючих».

Нагадаємо, що на проспекті Чорновола у Стрию комунальники зробили 50 лунок, у які й висаджують сакури.  Долучайтеся! Залишилося посадити 20 сакур.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Фото із соцмережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: