ВИБОРИ-2020. «Моє кредо — дотримуватися букви закону», — Юрій Рицак

Уже в цю неділю відбудуться вибори до ОТГ, на яких ми оберемо місцеву владу на наступних 5 років. Система управління децентралізації та виборча система є новою та водночас складною і виборцям було б важко серед великої кількості тексту знайти чіткі та структуровані роз’яснення про перехід виборів, які відбудуться 25 жовтня.

 

Саме тому впродовж виборчої кампанії ми намагались надати ґрунтовні, чіткі відповіді на запитання, з якими постійно звертались громадяни: що таке ОТГ? як голосувати? скільки буде виборчих бюлетенів? що таке підкуп виборців? як правильно заповнювати виборчі бюлетені? та інші. Впродовж 10 тижнів у кожному номері «Фортуни» були надані рекомендації та роз’яснення про вибори до ОТГ від кваліфікованого юриста Юрія Рицака.

Принагідно зауважимо, що Юрій Рицак балотується в депутати до новоствореної Стрийської ОТГ. Юрій вже декілька років надає безкоштовну юридичну консультацію для жителів Стрийщини в приміщенні громадської приймальні політичної партії «Європейська солідарність» та підказує, як бути почутим серед верхівки влади й досягти успіху у, здавалось би, безвихідних ситуаціях. Оскільки Юрій Рицак добре знає законодавчу базу України та всі підводні камені жовтневих виборів, він ділився із нами своїми знаннями, щоб допомогти нам зрозуміти всі нюанси виборчого процесу.

Варто наголосити на тому, що обираючи депутатів ОТГ, нам потрібно зважати на справи кандидатів, і навіть якщо кандидат обирається у громаду вперше, все одно потрібно дивитися, що він уже зробив, яка в нього репутація серед громади тощо. Також варто обирати тих людей, яких ми вже знаємо, тобто, якщо ми хочемо, щоб в нашій громаді був порядок, варто обирати своїх, саме тих, кого ми знаємо за їхні справи. Не зайвим буде ознайомлення з біографією та передвиборчою програмою кандидата в депутати, адже це дасть змогу дізнатись більше про його громадський досвід.

Зважаючи на ці чинники, не можна не згадати, що про юридичну діяльність Юрія є дуже багато позитивних відгуків, адже він впродовж декількох років допомагав нашим краянам у вирішенні складних юридичних питань та всіляко відстоював інтереси громади, базуючись на нормах закону. Ці заслуги, безперечно, заслуговують поваги, тому Юрій є достойним кандидатом у депутати. Впевнені, що він відстоюватиме наші права й надалі та лобіюватиме наші інтереси в Об’єднаній територіальній громаді. Крім того, досить важливу роль відіграє партійна приналежність кандидата, і якщо ваші погляди стосовно розбудови нашої громади збігаються із поглядами партії «Європейська Солідарність», разом ми зможемо багато досягнути.

 

Прес-служба «ЄС».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: