ПРЕЗЕНТАЦІЯ. «Кухня їмости Ірини»

Кулінарія – це мистецтво перетворення необхідності в насолоду прекрасним. Недарма кожна нація передає код своєї ідентичності, в тому числі, через особливості виключно притаманних їхній країні страв.  Тим самим ми підтверджуємо важливість розмови про тих людей і ті книги, які передають знання, певні свої гастрономічні секрети, як створити з абсолютно звичайного продуктового набору шедевр, що буде тішити не тільки шлунок, але й в повній мірі душу.

19 вересня відбулась презентація кулінарної книги «Кухня їмости Ірини»,  автором якої є пані Ірина Кобель. Це вже друга за рахунком книга рецептів від господині. В затишному залі, де зібрались родина, друзі, шанувальники, справджувалась справжня магія, головною енергією якої була любов. Адже, як каже пані Ірина, саме любов є основним інгредієнтом створення будь-якої страви. Книга зібрала в собі рецепти страв, які може приготувати будь-яка господиня з найпростіших доступних усім продуктів, але саме української кухні. Як розповідає сама авторка, кухня не завжди була її царством. Насправді вона дуже боязко спочатку підходила до плити і поступово вчилася творити той неповторний смак страв, яким тішить зараз свою родину та друзів. Багато вчилась від бабусі та мами, згодом почала створювати власні рецепти, вже не боячись експериментів.

Так, дім Кобелів став справжнім раєм для гостей, які з величезною повагою, захопленням і вдячністю ставляться до священичого подружжя. Чоловік їмости Ірини отець Олег Кобель не приховує своєї гордості за дружину, підтримує і надихає її до нових кулінарних шедеврів. Як стверджує отець, він обожнює всі страви дружини, але найбільше йому смакують сирники, приготовані лагідними руками люблячої жінки – натхненниці і берегині родини.

Теплими словами та ціка­вими історіями як створювалась книга, поділилась відповідальний редактор видавництва «Свічадо», автор передмови та найближчі друзі автора. Цікавим є те, що кни­га окрім рецептів зба­гачена по­де­куди кумедними цікавими роз­по­відями родини Ко­белів, що по-справж­ньому пе­ре­дають всю ат­мосферу, затишок, оте відчуття щастя і любові.

Під час презентації книги, кожен мав змогу особисто поспілкуватись, зробити фото та отримати автограф від автора.  Варто зазначити, що частина коштів від продажу книг була офірувана на лікування Вікторії Кузь.

«Друзі, хочу щиро подякувати всім, хто сьогодні побував на презентації моєї нової книги! Дякую за теплі слова підтримки, побажання, і молитву! Чуюся дуже щасливою, що ви всі у мене є!», – говорить пані Ірина.

Книги їмости Ірини Кобель можна придбати у книгарнях, церковних крамницях, а також особисто в автора. Залишається тільки побажати, нехай кожна страва, приготовлена за рецептом пані Ірини буде наповнена найпозитивнішими емоціями радості та насолоди. Смачного!

Марія ПАК. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: