У Стрию відзначають преміями випускників, які отримали максимальний бал на ЗНО

Аліна Козак – випускниця НВК «Миртюківський спеціалізований ЗНЗ І-ІІІ ступеня», єдина на Стрийщині отримала найвищий результат на ЗНО з англійської мови – 200 балів. Міський голова Олег Канівець запросив Аліну разом з її вчителем Іриною Теницькою у Стрийську міську раду, щоб привітати з успіхом та вручити почесні грамоти та подарунки. Аліна живе в селі Загірне, знає 5 іноземних мов, вищу освіту здобуватиме закордоном за напрямком логістика.

Ще один учень Стрийської ТГ отримав найвищий результат на ЗНО. Випускник СЗШ № 6 Ростислав Брик отримав 200 балів з української мови. Міський голова Олег Канівець особисто привітав Ростислава та його вчительку Оксану Гелетко з таким високим результатом на іспиті, а також вручив почесні грамоти та подарунки. До слова, хлопець вже обрав свій майбутній фах. Освіту планує здобувати в Національному університеті «Львівська політехніка» за напрямком архітектура. Міський голова наперед запросив на стажування до міської ради.

«Бажаємо успіху в навчанні та щасливого студентського життя! Я щиро вітаю освітян нашої ОТГ з хорошими результатами ЗНО-2021.  Цей навчальний рік був непростим як для учнів, так і для вчителів та батьків. Карантин вніс свої корективи у навчальний процес. Але я радий, що попри це, ми маємо такі хороші результати з успішності навчання наших дітей. Очікуємо, що 200-бальників на наступних ЗНО зі Стрия та району буде ще більше», – зазначив Олег Канівець.

Микола КАРПЕНКОВ. Фото Стрийської міської ради.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: