Відзнаки та подарунок для стрийських рятувальників

Рятувальник – це не лише професія,  а й спосіб  життя відважних і самовідданих людей. Їх постійна готовність до дій у надзвичайній ситуації забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних катастроф. Тож у п’ятницю, 24 липня ц. р. у Стрийському районному відділі ГУ ДСНС України у Львівській області відбулося урочисте нагородження.

 

Саме цього дня до Стрия завітав з нагородами заступник начальника ГУ ДСНС України у Львівській області, полковник Валерій Глобенко, генеральний директор поліграфічної фірми «УКРПОЛ», депутат Стрийської міської ради, меценат, голова Стрийської міської організації  Політичної партії “Європейська Солідарність” Сергій Ковальчук та депутат Стрийської міської ради(фракція ЄС), меценат і політик Іван Зрайло.

Полковник Валерій Глобенко за дорученням голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Миколи Чечоткіна за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, рішучі та сміливі дії, виявлені під час рятування життя людей та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, зокрема паводку в с. Зарічне (Стрийського району) нагородив нагрудними знаками «За відвагу в надзвичайній ситуації» заступника начальника 8 Державної пожежно-рятувальної частини м. Стрий, майора Романа Матіїшина та рятувальника, молодшого сержанта Тараса Васильківа. Почесними грамотами були нагороджені: начальник Стрийського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області, полковник Віталій Штефан, начальник караулу 8 Державної пожежно-рятувальної частини м. Стрий, старший лейтенант Олег Вігак, командир відділення ДПРЧ, прапорщик Петро Кравчук, а також рятувальник, старший сержант Тарас Сах. Крім того, благодійники Сергій Ковальчук та Іван Зрайло подякували за сумлінну службу та подарували рятувальникам Стрийського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області два глубинні насоси для боротьби з паводками.

Михайло Олійник.

Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: