Плавання. Вдалий старт вихованців ДЮСШ (Дрогобич)

Протягом двох днів, з 29 по 30 січня ц. р., на базі Дрогобицької ДЮСШ ім. Івана Боберського відбувся зимовий чемпіонат Львівщини з плавання серед дорослих, молоді та юніорів.

Хотів би зазначити, що у цьогорічних змаганнях взяли участь понад 100 плавців з: ДЮСШ №9 (Львів), ДЮСШ № 2 (Червоноград), К3S, КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів), аквапарк «Пляж», Starfit, ЛОК ДЮСШ «Галичина», СК «Аквавіта», СК «Ніка» (Львів), ДЮСШ (Миколаїв) та  ДЮСШ (Дрогобич) ім. І. Боберського.

Отож, серед дорослих відмінно виступив дрогобичанин Ігор Партем, який посів перше місце та виборов звання чемпіона Львівської області на дистанції 200 метрів комплексним плаванням та виборов друге місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. Зазначимо, що вихованець Дрогобицької ДЮСШ Ігор Партем виконав норматив I дорослого розряду.

Серед молоді дрогобицькі плавці завоювали комплекти нагород різного гатунку. Так чемпіоном області став Олег Партем, срібні та бронзові нагороди відповідно здобули Дмитро Дужий, Григорій Амбіцький, Богдан Вашкевич.

Вище усяких похвал виступила команда юніорів Дрогобицької ДЮСШ, яка за сумою результатів виборола ІІІ  загальнокомандне місце серед 11-ти команд. Чемпіонами Львівської області стали: Олена Гринаш, Тетяна Лукавецька, Сергій Амбіцький. Друге місце вибороли:  Олена Гринаш, Тетяна Лукавецька, третє місце – Сергій Амбіцький, Віталій Стахун.

Переможці та призери чемпіонату Львівської області 2021 року серед дорослих, змагань були нагороджені дипломами та медалями, які надала Львівська федерація плавання (голова – Андріян Гутник) та управління фізичної культури Львівської облдержадміністрації (начальник – Роман Хім’як).

Усі команди-переможці серед юніорів та молоді отримали кубки. На даний час юні плавці Дрогобицької ДЮСШ ім. І. Боберського інтенсивно та наполегливо тренуються і готуються до нових стартів.