Плавання. Першість Стрийщини-2019. Весняні запливи

У неділю, 3 березня, у басейні ДЮСШ «Сокіл» с. Угерсько, Стрийського району  пройшла традиційна відкрита першість Стрийського району з плавання серед молоді та ветеранів спорту. Організаторами цих змагань виступили: відділ молоді та спорту Стрийської міської ради, сектор молоді та спорту Стрийської РДА, Стрийська районна рада, Стрийська районна ДЮСШ «Сокіл» та осередок ветеранів спорту Стрийщини.

На цю першість прибули сімейні спортивні колективи, де здоровий спосіб життя ставиться понад усе, бо усі вони закохані у спорт. Це сімейства: Калініченки, Пиць, Маряк та Теплякові.

У цьогорічних змаганнях взяли участь понад 30 учасників, віком від 12 до 70-ти років і старші. Під час урочистого відкриття змагань усіх учасників та вболівальників привітали головний спеціаліст відділу молоді і спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун, директор Стрийської ДЮСШ міськвно Олексій Кухар, директор Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл» Любомир Порух та автор цих рядків. Головний суддя змагань Євген Рошак ознайомив усіх учасників з програмою змагань. Першими стартували наймолодші учасники змагань на дистанції 25 метрів. Згодом на дистанцію 50 метрів вийшли дорослі та ветерани спорту. Дуже відрадно, що вже протягом багатьох років у Стрийській районній ДЮСШ «Сокіл» досить вдало функціонує секція з плавання під керівництвом досвідченого тренера, майстра спорту України з плавання Тетяни Теплякової. Як завжди тон і приклад для молоді у цих змаганнях задавали наші ветерани спорту Стрийщини: Р. Павлів, Л. Калініченко, О. Кухар, Й. Соснюк, А. Пиць, Л. Давида, Р. Маряк, С. Шершень. За підсумками запливів переможцями стали: Д. Ощеховський, Д. Сах, А. Теплякова, батько та син Калініченки, В. Мельниченко, Р. Павлів, Р. Гаргай, Й. Соснюк, С. Шершень, О. Кухар, О. Пилипів, С. Назаревич, заступник головного редактора газети «Фортуна» Михайло Олійник, автор цих рядків та інші.

Переможці та призери традиційної відкритої першості Стрийщини з плавання 2019 року в усіх вікових групах були нагороджені медалями, грамотами та призами від відділення НОК України у Львівській області.

Усі учасники цих змагань висловлюють слова щирої подяки організаторам турніру та колективу ДЮСШ «Сокіл», які доклали немало  зусиль для того, щоб ця районна першість пройшла на належному спортивному рівні. Та найбільшою особистою нагородою для усіх учасників змагань стало відчуття у собі сили духу, що утверджує здоровий спосіб життя.

Роман МАЗЯК, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини. Фото Михайла Олійника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: