Скоєно підпал автомобіля Андрія Веселого

Вранці, 19 жовтня було скоєно підпал автомобіля підприємця та голови Благодійного фонду Андрія Веселого. Невідомий кинув пляшку із запалювальною рідиною в авто, запарковане біля прохідної ТзОВ «Брати».

Ніхто з людей не постраждав, проте транспортний засіб суттєво пошкоджений вогнем. На місці події працювали пожежні та поліція. Порушено кримінальну справу, триває слідство.

Андрій Веселий балотується на посаду голови Дрогобицької ОТГ та пов’язує цей напад з участю у виборах.

«Брудні методи політичної боротьби перейшли всі межі — і стали небезпечними для життя та здоров’я! Невідомий скоїв підпал мого автомобіля. Дякувати Господу, ніхто з людей не постраждав — лише майно. Але я не можу бути впевненим, що зловмисники не підуть далі!

Безумовно, я пов’язую цей напад зі своєю політичною діяльністю. Раніше невідомі знищували мою агітацію, а нещодавно я отримав повідомлення з погрозами та вимогою зняти свою кандидатуру з виборів.

Звертаюсь до своїх опонентів: давайте вести боротьбу цивілізованими методами. А правоохоронців закликаю провести швидке і прискіпливе розслідування цього зухвалого злочину!», — прокоментував подію Андрій Веселий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: