Онлайн-сервіси державної служби зайнятості

У залежності від потреби Стрийський міськрайонний центр зайнятості пропонує вам скористатись безкоштовними онлайн-сервісами державної служби зайнятості за посиланням:

«Електронний кабінет роботодавця» (https://www.dcz.gov.ua):

це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість надавати звіти до центру зайнятості в режимі онлайн, переглядати стан укомплектування заявлених вакансій та актуальність реквізитів свого підприємства.

«Електронний кабінет шукача роботи» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet):

надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, про заходи, які проводитиме центр зайнятості.

«Електронна черга» (https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment):

дозволяє, не виходячи з дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста центру зайнятості. Якщо особа зарезервувала для себе електронний час, їй необхідно безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця центру зайнятості на зареєстрований особистий час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, а також мати при собі необхідні документи.

Онлайн-платформа профорієнтації та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» стане у нагоді тим, хто потребує допомоги у вирішенні таких питань як вибір або зміна професії, побудова свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей:

«Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» (https://profi.dcz.gov.ua),

«Моя професія: консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua) – проходження тестових методик,

«Освітній портал державної служби зайнятості» (https://skills.dcz.gov.ua) – онлайн-курси та семінари.

Для зручності своїх клієнтів служба зайнятості представлена також у соціальній мережі Facebook. До речі, на сторінці Стрийського міськрайонного центру зайнятості у Facebook https://www.facebook.com/StryiMRCZ можна ознайомитись із вимогами регіонального ринку праці чи отримати цікаву інформацію.

Телефон для довідок Стрийського міськрайонного центру зайнятості:

(032-45) 5-81-70,

095-446-79-30.

E-mail: stryjcz@locz.gov.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: