«ОДИН В ПОЛІ НЕ ВОЇН» – ЗУСТРІЧ ІРИНИ СУПРУН З ДЕПУТАТАМИ ФРАКЦІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» М. СТРИЯ

3 серпня в місті Стрию відбулася зустріч депутатів Стрийської міської ради фракції «Європейська Солідарність» з депутатом Львівської обласної ради, членом комісії з питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова, яка займається комунікацією з фракціями «Європейська Солідарність» Львівщини на всіх рівнях – Іриною Супрун, а також депутатом Львівської обласної ради, членом комісії з  питань екології, природних ресурсів та рекреації – Всеволодом Біласом.

Під час зустрічі обговорили найгостріші політичні питання,  проблематичні аспекти міста та району, співпрацю медіа та депутатів, а також майбутні плани щодо подальшої роботи та  втілення можливих проєктів.

Сергій Ковальчук – депутат міської ради, голова Стрийського осередку «ЄС» та депутат, голова фракції «ЄС» у Стрийській міській раді Іван Зрайло разом з колегами прийняли ряд важливих рішень, а також домовились про співпрацю з  командою депутатів «ЄС» Львівської обласної ради.

«Ми сьогодні спілкуємось для того, щоб краще налагодити комунікацію один з одним, адже саме в спільній роботі, ми зможемо створити добробут для країни. Дуже важливим є те, щоб депутати були активними і розуміли, яка лежить на них відповідальність. Один в полі не воїн, але коли є команда, це точно підсилить кожного зокрема і весь колектив» – говорить Ірина Супрун.

«Проблема багатьох держав в тому, що забагато розмов творять мало справ» – сказав Теодор Рузвельт.  Я візьму на себе сміливість перефразувати слова видатного чоловіка і доповнити, що з розмови мудрих людей  створюються великі справи. Хочеться, щоб кожна розмова на такому рівні, яка відбулась між депутатами цього дня, приносила свої результати для добробуту України. Адже це насправді є дуже важливим – побачити цілісно ситуацію, висвітлити слабкі сторони, знайти рішення і направити ресурси та працю в правильне потрібне русло для країни і народу, за якого кожен депутат відповідає щодня.

Марія ПАК. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: