Новини краю

У СТРИЮ ОБРАЛИ ДИРЕКТОРА ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

13 серпня 2018 року відбулося засідання комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру м.Стрия.

Комісія заслухала конкурсну пропозицію, надану учасником конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсної пропозиції учасника конкурсного відбору комісія на засіданні оголосила Бегей Іванну Степанівну переможцем конкурсного відбору на посаду директора Інклюзивно-ресурсного центру м.Стрия.

Рішення комісії є підставою для укладення контракту між відділом освіти та переможцем конкурсного відбору.

ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ І БІБЛІОТЕК ЗАКУПЛЯТЬ КНИГИ ПРО ЗУНР

З нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР у 2018 році для громадських організацій та бібліотек закуплять тематичні книги.

Закуплені книги передадуть для потреб громадських організацій, зокрема, волонтерських, які регулярно надають допомогу військовим і цивільним особам у зоні АТО, в госпіталі для поранених військовослужбовців, бібліотекам Львівської і східних областей України.

Це, зокрема, книги «Західноукраїнська Народна Республіка (1918-1923) Уряди. Постаті». Упорядкування – Микола Литвин, Іван Патер, Ігор Соляр; «Бої у Львові. 1–21 листопада 1918 року. Частина 1». Дєдик О.; «Українська Галицька Армія». Лев Шанковський; «Західно-Українська Народна Республіка (1918-1923) Історія держави і права». Б.Тищик; «Син Великого Каменяра. До 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки». П.М.Франко.

Закупівля літератури відбудеться в межах проведення конкурсу «Кращі книги Львівщини» – складової Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору і громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки, та з нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР.

Розширення міжнародних ринків збуту

Як повідомляє https://stryi-rda.gov.ua 16 серпня, у приміщенні Стрийського районного Народного дому відбулась зустріч з представниками підприємств-експортерів Стрийщини, участь у якій взяли участь перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук та начальник управління промисловості і підприємництва департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Андрій Кісера. Йшла мова про ефективну реалізацію регіональної зовнішньоекономічної політики, а також сприяння виходу продукції підприємств Стрийщини на нові зовнішні ринки збуту.

Підбиваючи підсумки зустрічі, перший заступник голови Стрийської РДА Любомир Кащук наголосив на конструктивну співпрацю влади і бізнесу, побажав підприємцям Стрийщини збільшення випуску продукції та розширення міжнародних ринків збуту.

Фінансові зловживання у Стрийській районній лікарні

З початку 2015 року і до червня 2018 року у Стрийській центральній районній лікарні через фінансові порушення було втрачено 438,1 тис. грн. Ці зловживання під час ревізії виявили фахівці Держаудитслужби у Львівській області. Повідомляє https://zaxid.net/news/

Як йдеться у повідомленні на сайті Держаудитслужби у Львівській області від 15 серпня, найбільше фінансових зловживань було зроблено при виплаті зарплати. Йдеться зокрема про 278,1 тис. грн безпідставно нарахованих як надбавки за складність і напруженість у роботі, за шкідливі умови праці, оплату праці за невідпрацьований час. Також безпідставно було виплачено 85,6 тис. грн єдиного соціального внеску.

Через нарахування та сплату єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України із зарплати працюючих у лікарні інвалідів зайво витрачено 43,3 тис. грн.

Також коштом лікарні було сплачено 11,6 тис. грн за теплопостачання та електроенергію, спожиті одним з орендарів.

Збитки від цих та низки дрібніших порушень склали 438,1 тис. грн. За це на головного лікаря, головного бухгалтера та ще трьох посадовців лікарні складено протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 164-2 (ч.1) КУпАП. На рахунку лікарні зупинено операції з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано Стрийську місцеву прокуратуру. Цією статтею передбачено штраф від 136 до 255 грн.

Народний прогноз погоди

23 серпня вшановується пам’ять архідиякона Лаврентія. Лаврентія називають водоколивачем: «Якщо вода у цей день опівдні тиха, не хвилюється – осінь буде тихою, а зима без злих заметілей». Якщо у цей день сильна спека або сильні дощі, то так буде довго – усю осінь. За останні 130 років

23 серпня зафіксували: максимальну температуру +28.2° у 1995, 2008 рр. та мінімальну +4.5° у 1976 р.

Рубрику підготувала Уляна ВАСІВ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Консультація Міністра юстиції

Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?