НОВИНИ КРАЮ

СТРИЙСЬКА КНИЖКОВА ТОЛОКА
19-20 жовтня на Стрийщині втретє масштабно пройшов цікавий мистецький захід «Книжкова толока», присвячена 150-річчю товариства «Просвіта» та Року Василя Нагірного. Учасниками толоки стали письменники: Володимир Шовкошитний, Олександр Зімба, Богдан Ковшик, Людмила Пуляєва, Дара Корній, Богдан Стельмах, Анна Хома та багато інших. Незабутніми були творчі зустрічі у навчальних закладах та бібліотеках. Представники видавництв мали змогу поспілкуватися з зацікавленими відвідувачами, письменники провести автограф сесії. Основною локацією толоки був Народний дім. Тут розгорнулася виставка робіт майстрів хенд-мейду; проходили майстер-класи народних умільців, хустковив’язування; виставка народної автентичної одежі та вечірня молодіжна програма.

ВІДКРИЮТЬ ПАМ’ЯТНИК ВАСИЛЮ НАГІРНОМУ
Як повідомили у Стрийській РДА, триває підготовка до відкриття пам’ятника у с. Гірне видатному уродженцю села – Василю Нагірному. Пам’ятник споруджують за кошти громади та районного бюджету. Нині розробляється сценарій та триває робота з благоустрою території. Щодо дати відкриття – питання ще відкрите. Нагадаємо, 2018 рік на Стрийщині визнано Роком Василя Нагірного, творця новітнього національного сакрального архітектурного стилю, громадського діяча кінця ІХ-початку ХХ століття.

«МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» – СЕРЕД НАЙКРАЩИХ ПІДПРИЄМСТВ
Міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал» завдяки ефективності обраної стратегії розвитку посіло 6 місце (срібло) серед суб’єктів господарювання України у номінації «Результативність та рентабельність» та 6 місце (срібло) серед суб’єктів господарювання України за показником «Рентабельність власного капіталу», пише www.mykolaivmr.gov.ua

РІЙ «РОДЯНИ» – ІІ В ОБЛАСНІЙ ГРІ «ЛЕГЕНДИ УПА»
Нещодавно у Львові на території парку «Горіховий гай» проходили змагання між учнями з усієї Львівщини, які з’їхалися на щорічну обласну теренову гру «Легенда УПА». Цьогоріч гру приурочили імені генерал-хорунжого УПА Олекси Гасина. Уже традиційно рій «Родяни» НВК «Станківський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни А. Буняка бере активну участь у змаганнях, виборюючи призові місця та гідно представляючи Стрийщину на тереновій грі. Протягом трьох днів школярі демонстрували свої спортивні, інтелектуальні та творчі здібності, проявили неабияку витримку, кмітливість та винахідливість, у результаті зайнявши ІІ місце в області, інформує офіційний сайт Стрийської РДА.

ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ
Відділ ведення Державного реєстру виборців Стрийської райдержадміністрації проводить інвентаризацію матеріальних цінностей, переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання селищній та сільським радам району. Зокрема, перевіряється стан обладнання, наявність та цілісність інвентарних номерів на програмно-апаратних комплексах систем відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення та виборчих скриньках, пише www.stryi-rda.gov.ua.

НА СТРИЙЩИНІ ЗГОРІВ БУДИНОК
19 жовтня о 01 год. 20 хв до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Голобутів Стрийського району. Пожежу локалізовано о 02 год. 28 хв, ліквідовано о 03 год. 38 хв. Вогнем знищено дах на площі 150 кв. м, дерев’яне перекриття на площі 60 кв. м, дерев’яну обшивку стін на площі 60 кв. м, речі домашнього вжитку на площі 35 кв. м. Рятувальники запобігли згоранню 2 будівель. До ліквідації пожежі залучили 10 рятувальників та 4 одиниці спецтехніки. Внаслідок події ніхто не постраждав. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Рубрику підготував Микола КАРПЕНКОВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: