НОВИНИ КРАЮ.

Відкриття ялинки в Дрогобичі транслюватимуть онлайн

Урочисто вогні на головній ялинці міста Дрогобича запалять у п’ятницю, 18 грудня, напередодні свята Миколая. У зв’язку з карантином, захід проведуть у значно менших масштабах, аніж у попередні роки. З метою обмеження кількості учасників, захід транслюватиметься в режимі онлайн. Крім того, Святий Миколай завітає й до діток з сімей соціальних категорій. Також святкові дійства проведуть у Стебнику та селах об’єднаної громади.

Михайло Лучечко – голова Стрийської районної ради

10 грудня відбулася перша сесія Стрийської районної ради, обраної на місцевих виборах 25 жовтня ц.р. На сесії був присутній т.в.о. голови-керівник апарату Стрийської райдержадміністрації Юрій Вільшинський та міський голова Стрия Олег Канівець. Розпочала роботу Стрийська районна рада з благословення Високопреосвященного Макарія Малетича, митрополита Львівського ПЦУ, та Преосвященного владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського УГКЦ. Депутати склали присягу та отримали посвідчення, – інформує сайт www.stryi-rda.gov.ua.

Як зазначила у своєму виступі голова Стрийської районної ТВК Наталія Михайлів, за підсумками голосування у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів до Стрийської районної ради обрано 42 депутати, з яких ЄС отримала 11 мандатів, ВО «Батьківщина» – 4, УГП – 4, Слуга народу – 4, ВО «Свобода» – 4, ГОЛОС – 3, НРУ – 3, УДАР – 3, За майбутнє – 3, Громадянська позиція – 3. Головою новообраної Стрийської районної ради більшістю голосів депутати вибрали Михайла Лучечка (ЄС), який до цього займав посаду начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Миколаївського РВК.

У Дрогобичі на вулицях міста облаштовано 382 паркомісця

Питання облаштування паркомісць на території міста щоразу набуває актуальності. Із збільшенням потоку транспорту на вулицях міста, у Департаменті міського господарства працюють над збільшенням паркомісць. Станом на грудень 2020 року на вулицях міста офіційно облаштовано 382 місця для паркування транспорту, в тому числі 32 місця для транспорту інвалідів, пише сайт https://drohobych-rada.gov.ua.

У центральній частині міста в межах паркувальної зони облаштовано 83 місця, в тому числі й 8 місць для транспорту інвалідів. На вулиці Солоний Ставок частково облаштована територія, на якій можливе паркування легкового транспорту та туристичних автобусів. Загалом на цій ділянці можна розмістити близько 50 одиниць транспорту. Днями розпочали роботи з  облаштування паркувальної зони на вулиці Данила Галицького.

Міст у Крушельниці відкриють весною

Будівельна готовність моста через річку Стрий у селі Крушельниця – понад 70%. Його протяжність з підходами – 852 метри і він один з найдовших у захід­ній Україні. Попередній міст зруйнували повені у 2008 році. Відтоді він перебував в аварійному стані, створював загрозу життю людей. Його будівництво розпочали минулого року. Як розповів заступник голови Львівської ОДА Юріий Бучко, роботи планували завершити до кінця грудня, але через певні технічні моменти,а саме тривале виготовлення балок, здати міст в експлуатацію планують у квітні-травні наступного року, інформує сайт https://skole-rda.gov.ua.

Прокуратура завадила неправомірному стягненню

Львівська обласна прокуратура відстоювала в суді інтереси Ходорівської міської лікарні та Ходорівської міськради. Так, ініціатором позову виступало Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз» з вимогою стягнути з Ходорівської міської лікарні та міськради 1 млн 79 тис. грн за газопостачання, – інформує прес-служба Львівської обласної прокуратури.

Господарський суд Львівської області погодився з позицією прокуратури, що «Львівгаз» нарахував вказану суму міській лікарні Ходорова безпідставно. Суд повністю відмовив у позові АТ «ОГС  «Львівгаз», відтак прокурори відстояли інтереси територіальної громади Ходорова.

Рубрику підготував Микола КАРПЕНКОВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: