НОВИНИ КРАЮ

 Фінансова допомога учасникам АТО (ООС)

Минулого тижня  т. в. о. голови-керівник апарату Стрийської РДА Юрій Вільшинський провів чергове засідання комісії з розподілу коштів районного бюджету для підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Комісія розглянула 6 заяв від учасників АТО (ООС) щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування та поліпшення їхнього матеріального  становища, інформує офіційний сайт Стрийської РДА.

За результатами розгляду звернень прийнято відповідні рішення та виділено допомогу на загальну суму  11,0 тис. грн. Зазначимо, що відповідно до районної Програми підтримки учасників Операції Об’єднаних Сил (АТО) та членів їх сімей для посилення їх соціального захисту з початку року надано грошової допомоги на суму 178,0 тис. грн.

Перша сесія новообраної Стрийської міської ради

13 листопада відбулось чергове засідання Стрийської міської територіальної виборчої комісії. На засіданні було прийнято рішення скликати першу сесію новообраної Стрийської міської ради згідно із статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 19 листопада 2020 року в міському Будинку культури (вул. С. Крушельницької, 18), повідомляє Стрийська міська територіальна виборча комісія.

Перемога в інтелектуальному  конкурсі

Одинадцятикласниця Стрийської ЗОШ №2 Романа Михайлевич перемогла в  інтелектуальному Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Дівчина виборола І місце у секції філософії та ІІ місце у секції економіки. Конкурс проходив у форматі онлайн. Це не перша перемога Романи. Школярка у своєму арсеналі має багато досягнень та перемог у різних конкурсах. Вона  член Малої академії наук Центру творчості для дітей та юнацтва м. Стрия.

Стартував конкурс «Стежками Каменяра»

Міжнародний фонд Івана Франка  розпочав прийом робіт на  Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра». Щорічне змагання проводиться вчетверте у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Львівським національним університетом ім. Івана Франка та ГО «Львівське товариство» у м. Києві. Прийом конкурсних робіт розпочався з 15 листопада і триватиме до 15 грудня 2020 року. Переможців конкурсу і дипломантів визначатимуть у чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка». Кожна номінація має дві вікові категорії: учні віком 6-11 років і 12-16 років відповідно.

Оголошення переможців відбудеться наприкінці квітня 2021 року. Конкурс має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах. За три роки проведення у ньому взяли участь понад 5000 учнів з усіх областей України. Слідкувати за новинами можна на Facebook-сторінці конкурсу @stegkamykamenyara, повідомляє Міжнародний фонд Івана Франка.

У Бориславі придбано нову спецтехніку

Для якіснішого та оперативнішого виконання робіт з благоустрою міста у Бориславі закуплено спеціальну дорожню комбіновану машину із зимовою навісною установкою. Автомобіль марки МАЗ-5500 на базі самоскида обладнаний змінним бункером для піску та відвалом для прибирання снігу. Його було придбано на умовах договору фінансового лізингу. Вартість предмета лізингу – 2 млн 88 тис. грн. Минулого тижня, автомобіль було доставлено і презентовано, інформує сайт https://boryslavrada.gov.ua.

Важливим є те, що автомобіль може використовуватися не тільки у зимовий період, але й впродовж цілого року, оскільки установка є мобільною і техніка може слугувати як вантажний самоскид для перевезення сипучих матеріалів, для забору твердих побутових відходів та ін.

Рубрику підготував

Микола КАРПЕНКОВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: