НОВИНИ КРАЮ

У Стрию та Дрогобичі нові керівники поліції

У чотирьох територіальних підрозділах поліції Львівщини – нові очільники. Зокрема, минулого тижня, особовому складу Стрийського та Дрогобицького відділів поліції були представлені нові начальники.

Начальник Стрийського відділу поліції – полковник поліції Луговий Микола Павлович, 1973 року народження, уродженець Чернівецької області, освіта вища, в органах внутрішніх справ з 2002 року. Попередня посада – начальник Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області. Начальник Дрогобицького відділу поліції – полковник поліції Малиш Іван Петрович, 1977 року народження, уродженець Львівщини, освіта вища, в органах внутрішніх справ з 1994 року. Попередня посада – начальник Стрийського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

 

Презентація фільму «Стрий. Легенда»

18 жовтня відбудеться найочікуваніша культурологічна подія 2020 року –презентація фільму «Стрий. Легенда». Сотні мешканців регіону долучились до творення кінопроєкту, який має на меті розповісти широкому загалу про надзвичайне місто з цікавим минулим і особливих, талановитих людей, які тут живуть. Людей, які люблять і шанують свою історію, та одночасно творять новий великий Стрий.

Події фільму «Стрий. Легенда» перенесуть глядача в  часи середини 14 ст. – часи заснування міста Стрия. Родзинкою стрічки є те, що в головних ролях знялися відомі діячі мистецтва та культури Львівщини і Стрийщини. Втілив проєкт у життя режисер фільму – Олександр Король (головний режисер Львiвського академiчного обласного музично-драматичного театру iм. Юрiя Дрогобича), помічник режисера- Регіна Косів. Зйомка: студія «WestArt” . Автор ідеї, проєкту, сценарію та продюсер картини Юрій Комарницький. Фільм також знімався на підтримку проєкту Михайла Шмігельського «Стрий місто магнолій».

 

У Трускавці готуються до кінофестивалю  

Із 12 по 15 листопада   відбудеться IХ Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат».  Щороку кінофестиваль у Трускавці — особливий, адже у курортну столицю Галичини на свято кіно з’їжджаються найкращі представники кінематографічного світу. Цього року, як і у попередні, на кінофестивалі за “Золоту корону” боротимуться лише українські стрічки.

Окрім переглядів кінострічок, серед цікавих заходів – позаконкурсні програми, концерти та творчі зустрічі з провідними акторами України, а також творча зустріч у спеціалізованій школі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату у місті Борислав.  На фестивалі традиційно буде встановлено Бронзову плиту фільму – переможцю попереднього кінофестивалю.  Представники «Асоціації фільмкомісій України» проведуть презентацію для кіномитців можливостей своїх регіонів для комфортного кіновиробництва. Більше інформації та форма для акредитації представників ЗМІ — на сайті http://koronakarpat.com.ua

 

На Стрийщині відправили 10 юнаків на військову строкову службу

Минулого тижня у Стрийському об’єднаному міському військовому комісаріаті в рамках осінньої призовної кампанії відбулася відправка призовників до Збройних Сил України. 10 юнаків із Стрийщини навчатимуться військовій справі в навчальних центрах, після чого будуть направлені до частин, відповідно до військових спеціалізацій.

 

Юнаку з Миколаївщини винесли вирок за ухиляння від призову

За повідомленням прес-служби Львівської обласної прокуратури, суд Львівської області засудив за ухилення від призову на строкову службу 20-річного жителя с. Гірське (Миколаївський район). Встановлено, що молодик перебував на обліку призовників Миколаївського районного військового комісаріату, пройшов медичну комісію, однак коли отримав повістку для проходження служби у лавах Збройних сил України, без поважних причин не прибув до Миколаївського РВК.

При цьому, фігурант достеменно знав, яка відповідальність передбачена за ухилення від призову, так як власноручно підписав повістку, де це було зазначено. Відтак, своїми діями обвинувачений вчинив кримінальне правопорушення, передбачене  ст.335  КК України (ухилення від призову на строкову військову службу). Відповідно до вироку районного суду, хлопця засуджено до покарання у виді 1 року обмеження волі  з іспитовим строком 1 рік.

Рубрику підготував Микола КАРПЕНКОВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Його віра жива і діяльна. Тому й діла говорять гол

«Досягаєш те, у що віриш, до чого йдеш. Як? Ставте реальні прагматичні цілі. Працюйте для людей та за все дякуйте Богові»