НОВИНИ КРАЮ.

 У СТРИЮ ПОХОВАЛИ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

У Стрию від важкої хвороби помер учасник бойових дій майор, начальник відділу забезпечення Стрийського ОМВК Ігор Трембач. У 2017 році Ігор Леонідович брав участь у бойових діях у Донецькій та Луганській областях. Займався обліком військовослужбовців. Нещодавно був госпіталізований у госпіталь, де йому зробили складну операцію. Проте, після операції військовослужбовець впав у кому і не вийшов з неї. Поховали захисника України з усіма військовими почестями на Алеї Почесних Поховань Стрийського кладовища 11 вересня. Нагадаємо, минулого тижня на Стрийщині помер ще один учасник бойових дій Андрій Дудич.

У ДРОГОБИЧІ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ

Після перерви у роботі у Дрогобичі запрацював завод автокранів. Сьогодні тут виготовляють військові крани та екскаватори, які нічим не поступаються за якістю та потужністю іноземним. Крім цього, тут ремонтують та модернізують старі крани та екскаватори. Особливістю цього заводу, за словами дирекції, є те, що в Україні таке підприємство єдине, а його продукція відповідає стандартам НАТО, інформує www.drohobych-rada.gov.ua.

Зараз налагоджено співпрацю зі Збройними Силами України. Українська армія вперше отримає вітчизняний військовий автокран КТА-25 на шасі КрАЗу і вітчизняний військовий екскаватор ЕОВ4421МУ. Як пояснили на підприємстві, такий кран споживає менше палива, є більш потужним та простішим у керуванні. Його технічні можливості дозволяють ефективно працювати у зоні проведення військових дій?. Сучасна вітчизняна техніка нічим не поступається тій, яку виробляють у сусідніх країнах. Суттєвою перевагою для покупця є й технічне обслуговування. Для Дрогобича та майбутньої ОТГ, відновлення роботи заводу – нові робочі місця та податки до бюджету. Планується, що у День міста Дрогобича, 21 вересня, презентуватимуть техніку для огляду громади та гостей.

НА ЛЬВІВЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ ТОП-10 НАРОДНИХ ДОМІВ

Завершився конкурс «ТОП-10 Народних домів», метою якого є виокремлення та нагородження найкращих народних домів області, надання їм коштів на розвиток.  «Підтримка культури на місцях – один із пріоритетів роботи Львівської облдержадміністрації. Ми високо шануємо працю керівників мистецьких шкіл та народних домів. Їхня активність у напрямі розвитку своїх установ буде підтримана з боку ОДА», – наголошує заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Фінансовий ресурс на реалізацію конкурсу складає у 2020 році 600 тис. грн, на один Народний дім – 60 тис. грн. Загалом на конкурс подали 85 заявок, з яких члени Комісії визначили 10 переможців. Серед них: Кам’янка-Бузький р-н – Районний народний дім; Буський р-н – Народний дім  с. Побужани; Радехівський р-н – Народний дім с. Вузлове; Мостиський р-н – Народний дім с. Малі Мокряни; Щирецька ОТГ – Народний дім с. Лани; Бібрська ОТГ – Народний дім с. Любешка; Старосамбірський р-н – Народний дім  с. Грозьово; Яворівський р-н – Народний дім с. Наконечне 1; Сколівський р-н – Народний дім с. Підгородці; Самбірський р-н – Народний дім с. Кульчиці.

ПОСМІХНИСЬ ЖИТТЮ – ТИ ЙОМУ ПОДОБАЄШСЯ!

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам. Саме про цінність життя  нагадала учням першого курсу вищого професійного училища №35 інспектор з ювенальної превенції Стрийського відділу поліції старший лейтенант поліції Лілія Дячишин.

Офіцер поліції зазначила, що кожен має бути уважним до своїх рідних, друзів чи товаришів. «Якщо ваш товариш засмучений, не проходьте повз нього, запитайте що сталося: «Як ти себе почуваєш?», «Що я можу зробити для тебе, щоб покращився твій настрій?». Якщо його турбує, якась проблема, порадьте звернутися за допомогою, або поділитися з проблемою з тими людьми, які можуть правильно вислухати та розрадити. Можливо так, ви зможете запобігти трагедії. І пам’ятайте, сильна людина не соромиться звернутися за допомогою», – зазначила правоохоронець.

 

Рубрику підготував Микола КАРПЕНКОВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: