НОВИНИ КРАЮ

Автоперегони на день міста Борислава

У межах святкування Дня міста, упродовж 12-13 вересня Борислав прийматиме ІІІ етап чемпіонату України з автоперегонів “XVIIІ Ралі Галіція”. Заїзди ІІІ етапу чемпіонату України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція» триватимуть 2 дні, загальна довжина маршруту близько 300  кілометрів, з них 130 км спецділянок з гравійним покриттям за маршрутом:  Борислав – Східниця – Новий Кропивник – Ластівка – Ісаї – Жданівка – Старий Кропивник, а також презентаційний заїзд вулицями Борислава. У змаганнях очікується участь близько 25 екіпажів (50 осіб) з України. Змагання проводяться відповідно до вимог Міжнародної Автомобільної Федерації (FIA) згідно з регламентом, який затверджує Автомобільна Федерація України.

Організатори змагань: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний Автомобільний клуб.  Організатори також зазначають, що автоперегони відбудуться лише за умови незмінної епідситуації в області, якщо ж ситуація із поширенням коронавірусу у регіоні погіршиться – змагання перенесуть, інформує https://boryslavrada.gov.ua/.

Утворено Славську селищну та Козівську сільську ТВК

Стрийська районна територіальна виборча комісія 24 серпня 2020 року прийняла постанову №1, якою утворила Славську селищну та Козівську сільську територіальні виборчі комісії. Славська  селищна   ТВК: голова  комісії – Матляк Вікторія Ігорівна, від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», заступник голови комісії – Мичко Катерина Сергіївна, від місцевої організації політичної партії  «Патріот», секретар комісії – Білинець Марія Яремівна, від місцевої організації політичної партії  «Європейська солідарність».

Козівська сільська   територіальна виборча комісія Стрийського району Львівської області: голова  комісії – Лесюк Софія Петрівна, від місцевої організації політичної партії  «Народний рух України»,  заступник голови комісії – Варман Софія Тарасівна, від місцевої організації політичної партії  «Громадянська позиція», секретар комісії – Карплюк Марія Василівна, від місцевої організації політичної партії  «Слуга народу».

У Стрию проживає десять мільйонерів, – податкова

На Львівщині доходи понад один мільйон гривень за 2019 рік задекларував 261 громадянин, з них десятеро проживає у Стрию. Сума задекларованих доходів становить 1 999,0 млн гривень. Про це пише http://www.okrug-stryi.com  з посиланням на Головне управління ДПС у Львівській області.

За результатами декларування мільйонери мають додатково сплатити 58,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) та 7,7 млн грн військового збору (далі – ВЗ). Проти минулого року сума задекларованих доходів збільшилась на 250,5 млн грн (за 2018 рік – 1 748,5 млн грн) та до зобов’язання задекларовано на 10,5 млн грн більше ПДФО (за 2018 рік – 47,6 млн. грн.) та на 1,6 млн грн більше ВЗ (за 2018 рік – 6,1 млн гривень). Найбільше мільйонерів проживає у м. Львові – 172 громадянина, або 65,9% від загальної кількості, у Пустомитівському р-ні – 18, або 6,9%, у м. Стрий – 10, або 3,8%.

Пів тисячі в’язаних шкарпеток для воїнів

Дрогобичанка Людмила Сидоренко власноруч зв’язала вже 500 пар шкарпеток для воїнів АТО. Турбується про українських хлопців — воїнів у зоні АТО в межах своїх можливостей пані Людмила ще з 2014 року. Вже шість років поспіль жінка регулярно приносить до відділу молодіжної політики, сім“ї та спорту ДМР щоразу нові партії в’язаних шкарпеток. Звідти їх передають воїнам у шпиталі та в зону АТО. Днями Людимила Сидоренко передала для воїнів ще 40 пар шкарпеток, які з любов’ю і проханням повернутися живими зв’язала для захисників України, повідомляє сайт https://drohobych-rada.gov.ua.

Рубрику підготував Микола КАРПЕНКОВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: