Теніс настільний. ПЕРЕМОГА, ЯК ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Юна стрийська тенісистка Анастасія Цюняк, яка тренується у Стрийській ДЮСШ міськвно під керівництвом відомого далеко за межами Стрийщини тренера, судді національної категорії Ігоря Лебідя нещодавно виступила відразу на двох юнацьких турнірах.

І якщо у м. Жовква, на традиційному «Кубку ЛІРС», який відбувся з 19 по 20 лютого ц.р. Анастасія Цюняк зіграла значно нижче своїх можливостей, зайнявши лише 15 місце серед 32 учасників своєї вікової групи 2009 р.н. і молодші, то у м. Чернівці на регіональному турнірі світлій пам’яті тренерів Буковини П. Пятуніна, М. Сухолотюка, С. Жигарєва, який відбувся 23-24 лютого ц.р. у спортзалах місцевих ДЮСШ №1 та ліцеї №4 Настя сповна реабілітувалася, впевнено обігравши усіх своїх суперників у віковій групі 2009 р.н. та молодші. Відтак, цілком закономірне перше місце стало найкращим подарунком для Анастасії Цюняк до 10-річ­чя, яке вона відсвяткувала 25 лютого 2019 року.

Стрийські шануваль­ники тенісу настільного ві­тають Анастасію Цюняк (на фото) з черговою впевне­ною перемогою та 10-річ­чям від дня народження і бажають їй не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед. Чекаємо від Тебе Настя нових пере­мог та досягнень.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Романа ЦЮНЯКА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: