НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС. АНАСТАСІЯ ЦЮНЯК – ТРЕТІЙ ПРИЗЕР МІЖНАРОДНОГО РЕЙТИНГОВОГО ТУРНІРУ

Радісна звістка надійшла з Рогатина, де з 21 по 23 вересня відбувся традиційний міжнародний рейтинговий турнір «Кубок Роксолани», куди завітали юнаки та дівчата з різних областей України та Республіки Молдови.

За підсумками змагань серед дівчат вікової групи 2009 р.н. і молодших перемогу здобула Діана Колєннікова (Жовква), друге місце посіла Тетяна Пукало (Рогатин), а третє – юна стриянка Анастасія Цюняк.

Цікаво, що учениця 4 класу Стрийської СШ №11 Анастасія Цюняк була єдиною тенісисткою, яка представляла славне місто Стрий (тренер Ігор Лебідь). У боротьбі за призове третє місце наша юна стриянка перемогла львівську тенісистку Марію Сидорко у п’яти напружених партіях – 3:2.

Зазначимо, що це далеко не перша медаль юної стриянки Анастасії Цюняк. Влітку на турнірі в м. Сколе вона фінішувала другою, а в травні, у Миколаєві – третьою. Бажаємо юній стриянці Анастасії Цюняк і в подальшому тішити палких прихильників та шанувальників настільного тенісу нашого краю своїми здобутками на турнірах різного рангу.