Народна депутатка України Софія Федина зустрілась з командою “ЄС” у Стрию

Минулої суботи до Стрия завітала народна депутатка України, волонтерка АТО/ООС, українська співачка, телеведуча, докторка філософії Софія Федина. Її візит відбувся в рамках Львівського регіонального проєкту Політичної партії “Європейська Солідарність” під назвою  #Кава_в_ЄС.

 

Таку назву отримав тематичний захід, мета якого – щотижня в колі активістів “ЄС”, однодумців та прихильників обговорювати цікаву тему за філіжанкою кави. Вже упродовж кількох місяців організатори #Кави_в_ЄС ведуть бесіди на різноманітні теми, що стосуються політики, економіки, соціальної сфери, специфіки місцевих виборів тощо. Саме в рамках такого проєкту у Стрию відбулась пізнавальна розмова про Виборчий кодекс України, про ситуацію в державі, зокрема виклики політичної, економічної та військової сфер, про міжнародні проколи владної команди. А головне про те, як нам врятувати державу від падіння у безодню. “Рецепт простий: гуртуватися, вчити-ся, думати і чітко розрізняти, де добре, а де реальна зрада”, – зазначила народна депутатка.

Окрім #Кави_в_ЄС зі стрия-нами, Софія Федина стала учасницею Загальних зборів Стрийської міської організації Політичної партії “Європейська Солідарність”, на яких відбулось переобрання голови Стрийської МО “ЄС” Сергія Ковальчука. Присутність на зборах народної депутатки і її слова настанови щодо майбутньої діяльності організації, надихнули голову організації Сергія Ковальчука і надалі розвивати стрийський осередок партії та працювати на благо наших громадян. Сергій Ковальчук висловив подяку всім учасникам зборів, які одноголосно підтримали його кандидатуру на посаду голови Стрийської міської організації Політичної партії “Європейська Солідарність”. “Перш за все дякую усім вам за довіру, а також за згуртованість, напрацьовані проєкти у сфері розвитку місцевого самоврядування і за спільну роботу на благо України”, – зауважив Сергій Ковальчук.

Наприкінці зборів усі присутні завершили зустріч спільним виконанням коляди.

 

Ольга СЕНЕТА.

Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Новини краю

 У Дрогобичі  запрацював «Сіті-бот Назар»