ВДЯГАЄМО МАСКУ І В МУЗЕЙ

Попри карантинні обмеження у музеях Стрия триває мистецьке життя. У червні в інтер’єрі музею майстра пензля Петра Обаля розгорнуто міні-виставку  художніх виробів зі шкіри «Наш творчий світ» вихованців Центру творчості дітей та юнацтва під керівництвом Надії Борис. Представлено: картини, пенали,  різні аксесуари, аплікації, декоровані баночки і пляшки.

Пані Надія вже 13 років працює у ЦТДЮ. Саме вона першою у цьому позашкільному закладі розробила методику роботи зі шкірою для дітей. Зуміла зацікавити учнів та успішно веде щороку три різновікові групи. Міні-виставка – це лиш невеликий творчий доробок її вихованців.

До слова, це вже четверта виставка майстрині і її учнів організована спільно з науковим працівником музею Іриною Ханик, яка окрім вернісажів влаштовує різноманітні  майстер-класи, зокрема, і з Надією Борис. На цих творчих зустрічах пані Ірина розповідає цікаві факти з життя художника, ім’я, якого носить музей. Наприклад, те,   що у свій час Петро Обаль працював у школі вчителем трудового навчання та про його неоціненну художню спадщину, яку він залишив своїм нащадкам.

Виставка «Наш творчий світ» безперечно зачарує відвідувачів цікавими і креативними виробами з різного підручного матеріалу з використанням шкіри. Всі роботи яскраві, позитивні й оригінальні. Тож не забувайте вдягнути маску і в музей, за позитивом і натхненням.

 

Наталія КАРПЕНКОВА.

Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: