СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ: КОНКУРС ВІД МУЗЕЮ

На календарі ще осінь, ще кружляє свій прощальний вальс пожовкле листя. Та незабаром зима постукає у віконце. А там і Новий рік, і Різдвяні свята. Так хочеться оригінально привітати рідних і друзів. Зробити це не складно, якщо взяти за приклад невсипущий талант відомого художника Петра Обаля і його вітальні листівки, виготовлені власноруч.

Складна та нелегка доля цього митця. У свій час він опинився далеко від рідного дому, як політв’язень відбував покарання у сталінських таборах Караганди. Та, не зважаючи, на складні умови життя, завжди пам’ятав про своїх найрідніших – доньку Віру та дружину Ольгу. З нагоди родинних свят, іменин, днів народження, Великодня чи Різдва художник власноруч виготовляв цікаві вітальні листівки і надсилав рідним та знайомим (на фото). Їх можуть переглянути відвідувачі в експозиції музею художника у Стрию.

У пам’ять про великого майстра пензля музей Петра Обаля запрошує учнів шкіл міста взяти участь у конкурсі вітальної листівки, «Новорічно-різдвяні вітання». Вимоги: розмір 10 на 15 см. Матеріали: папір, картон, гуаш, акварель, туш. Роботи приймаються до 17 грудня у музеї за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 107.

Молодший науковий працівник музею Ірина ХАНИК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: