Міні-футбол. Збірна ДЮСШ (Стрий) – треті призери «Кубок Плай-2021»

Нещодавно у спортивно-розважальному комплексі «Плай», який знаходиться у с. Плав’є (Стрийського району) відбувся традиційний регіональний юнацький турнір з міні-футболу «Кубок Плай», серед дітей 2010-2011 р.н.

Спортивно-розважальний комплекс «Плай» – це частина сучасного рекреаційного-спортивного комплексу, до якого входять спортивні зали, приміщення для професійних тренувань, змагань та чемпіонатів. Спортивний зал «Плай» у Карпатах – один з найсучасніших та найновіших спортивних залів України. Це комфортна та спеціалізована спортивна споруда з розвиненою інфраструктурою, побудована для проведення та обслуговування спортивних змагань високого рівня.

У цьогорічному турнірі взяли участь 10 юнацьких команд, які за жеребом були розподілені на дві групи: «А»: ДЮСШ (Стрий), ФК «Ігровець»-II, ФК «Клуб Леви»-II, ФК «Карпати» (Львів), ФК «Сіней» (Мукачево);

«Б»: ФК «Ігровець»-I, ДЮСШ (Долина), ФК «Запитів» (Львів), ДЮСШ «Борзна» (Чернігів), ФК «Клуб Леви»-I.

У розмові зі мною старший тренер Стрийської ДЮСШ міськво Василь Багрич розповів, що його підопічні у своїй групі здобули три перемоги (ФК «Ігровець»-II 6:1, ФК «Клуб Леви-I 2:1, ФК «Сіней» Мукачево 2:0) та одну програли – ФК «Карпати» Львів 2:3 і з другого місця вийшли у фінальну пульку. Юні гравці ДЮСШ Стрий перемогли ФК «Клуб Леви» 2:1 та двічі зіграли внічию – ДЮСШ «Борзна» (Чернігів) 2:2 та ФК «Ігровець»-I 2:2. У підсумку підопічні збірна ДЮСШ Стрий міськво (на фото) замкнули чільну трійку призерів, з чим я їх вітаю та бажаю не залишатися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед.

Організатори турніру визначили кращих у номінаціях. Так кращим гравцем турніру став Костянтин Молнар, а нападником – Денис Лоїк.

Переможці та призери традиційного регіонального юнацького турніру з міні-футболу «Кубок Плай», серед дітей 2010-2011 р.н. були нагороджені кубками, медалями, грамотами, а кращі гравці у номінаціях – футбольними статуетками та дипломами.