Міні-футбол. «Кубок Злуки»-2021 у ветеранів Стрия

У суботу, 30 січня ц. р., у спортзалі Стрийської ДЮСШ міськво відбувся XXIX-й регіональний турнір з міні-футболу, присвячений Дню Соборності України – 10-й річниці Акту Злуки УНР і ЗУНР в єдину державу. Цьогорічний турнір пройшов за сприяння голови Стрийської міської ради Олега Канівця та благодійного фонду «Добре серце».

Організаторами змагань виступили: відділ фізичної культури і спорту управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, осередок ветеранів спорту Стрийщини, федерації футболу Стрийщини та Стрийська ДЮСШ міськво.

На урочистій церемонії відкриття були присутні: перший заступник голови Стрийської міської ради, ветеран стрийського футболу Микола Дмитришин,  начальник управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, заслужений працівник культури України Богдан Бойко, начальник відділу фізичної культури і спорту управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, майстер спорту України Руслан Каліцун, директор Стрийської ДЮСШ міськво Микола Столярський, заступник директора Стрийської ДЮСШ міськво, суддя національної категорії з волейболу Дмитро Шнайдер, методист Стрийської ДЮСШ міськво Олексій Кухар, голова федерації футболу Стрийщини Андрій Куль, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк та автор цих рядків. Під звуки Гімну України капітани команд підняли Державний прапор. Далі хвилиною мовчання усі присутні пом’янули пам‘ять загиблих у бою від Крутами, Героїв Майдану, АТО/ООС, а також усіх ветеранів футболу нашого краю, які відійшли у вічність. Головний суддя змагань – Володимир Воробець, секретар – Василь Багрич, суддя турніру – Роман Желіхівський. Регламент турніру: два тайми по 15 хвилин.

Хотів би зауважити, що не дивлячись на свій вік, усі команди діяли на полі з повною самовіддачею, чого, на превеликий жаль, деколи так бракує юним футболістам. У цьогорічному турнірі взяли участь чотири ветеранські футбольні команди: Держів, Моршин, Сколе та Стрий. За жеребом команди були розподілені на дві півфінальні пари: Сколе – Моршин 3:5 (голи забивали П. Дирковець-2, П. Осадца – А. Кондрин-2, В. Никифорів, В. Миськів, А. Паньків) та Стрий – Держів 7:1 (І. Мачоган-2, І. Чурок-2, С. Чорній, Ю. Старовецький, Т. Луцишин  – П. Дирковець). У матчі за третє місце ветерани футболу Держів з хокейним рахунком – 10:9 перемогли ветеранів футболу Сколе (І. Кот-5, Ю. Матусякевич-4 – О. Адам-6, М. Хомин-4). Як і очікувалося у фіналі, як і минулого року зійшлись одвічні суперники – команди ветеранів Стрия та Моршина. Обидві команди завжди демонструють на полі цікаву та безкомпромісну боротьбу до останньої хвилини зустрічі, у яких би матчах вони не зустрічались.

Перша п’ятнадцятихвилинка пройшла за переваги господарів поля, яка втілилася у два забиті м’ячі. Рахунок на 6-й хв відкрив стриянин Ігор Куль. Через три хвилини Андрій Юнашко подвоїв рахунок – 2:0. Під завісу першого тайму Ярослав Будай відквитав один м’яч – 2:1. У другому таймі забивали тільки стрияни. На 19-й та 22-й хвилинах двічі відзначився кращий бомбардир стриян Ігор Куль. А фінальну крапку у цьому протистоянні поставив Тарас Луцишин. Отож, фінальний свисток Романа Желіховського зафіксував впевнену перемогу стрийських ветеранів – 5:1. Переможцем XXIX регіонального турніру вже вкотре стала команда ветеранів Стрия (на фото) за яку виступали: майстер спорту України Ігор Мачоган (капітан команди), Володимир Воробець, Сергій Чорній, Андрій Юнашко, Ігор Куль, Ігор Чурок, Юрій Старовецький, Юрій Галій,  Тарас Луцишин. Оргкомітет турніру визначив найкращих гравців по номінаціях: воротар – Василь Зінько (Сколе), захисник – Василь Миськів (Моршин), бомбардир – Олег Адам (Держів,  6 м’ячів), гравець – Ігор Куль (Стрий). Найстарший гравець турніру – Михайло Сородник з команди ветеранів Сколе (1955 р.н).

Переможці та призери XXIX регіонального турніру з міні-футболу отримали з рук Миколи Дмитришина, Богдана Бойка, Руслана Каліцуна, Андрія Куля кубки, медалі, грамоти, а від благодійного фонду «Добре серце» – цінні подарунки. Крім того найкращі гравці у номінаціях та найстарший гравець турніру були нагороджені футбольними статуетки, дипломами а від міського голови Стрия Олега Канівця – цінними подарунками. Крім того усі команди отримали у подарунок від управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради кольоровий фотоальбом «Стрий».