МІНІ-ФУТБОЛ. ЗАВЕРШИЛИ РІК НА МАЖОРНІЙ НОТІ

У неділю, 30 грудня 2018 року, на штучному майданчику смт Верхнє Синьовидне відбувся відкритий чемпіонат Сколівського району серед ветеранів з міні-футболу, присвячений 110-й річниці від дня народження видатного Українця, Героя України, голови проводу ОУН-УПА Степана Бандери та 778-й річниці від дня першої письмової згадки про село Верхнє Синьовидне. Організатором цих змагань виступила федерація футболу Сколівського району (голова – Василь Тарнавський).

Слід зазначити, що у цьому турнірі взяли участь чотири ветеранські футбольні команди, які представляли: Верхнє Синьовидне, Козьову (Сколівський район), Сколе та Стрийський район. У розмові зі мною, капітан збірної Стрийського району Михайло Тижбір відзначив, що усі футбольні поєдинки проходили у гострій боротьбі та комбінаційній грі, про що свідчать результати. Свій перший матч збірна Стрийського району провела проти збірної Сколе. Цікавий, видовищний та результативний матч закінчився з хокейним рахунком – 5:4 на користь ветеранів Стрийщини (відзначилися у нашій команді Василь Стасів, Михайло Тижбір, Роман Майкут та двічі Андрій Бабій, на фото). У другій грі наші ветерани футболу протистояли збірній Козьови, яку впевнено «розтрощили» – 6:0 (голи на рахунку Михайла Тижбіра, Романа Романіва, Василя Стасіва – 2 та Ігоря Пака – 2, на фото). Заключна гра проти господарів поля – ветеранів Верхнього Синьовидного мала визначити, хто ж стане переможцем турніру, так як до цієї гри обидві команди здобули по дві перемоги. Гра розпочалася з атак господарів, які вже на шостій хвилині відкрили рахунок – 0:1. Через п’ять хвилин ветерани Верхнього Синьовидного подвоїли рахунок, а під завісу першого тайму втретє змусили воротаря збірної Стрийського району витягувати м’яча з власних воріт – 0:3. По перерві гра кардинально змінилася. Наші ветерани стали більше часу проводити біля воріт своїх опонентів, що дало свої плоди. Спочатку Василь Стасів відквитав один м’яч. Згодом протягом семи хвилин Михайло Тижбір та Ігор Пак встановили паритет. Не пройшло й трьох хвилин як Василь Стасів вивів свою команду вперед – 4:3. А остаточну крапку в цій грі поставив Ігор Федіс – 5:3. У грі за третє місце сколівські ветерани перемогли збірну Козьови – 4:2. У складі збірної Стрийщини (на фото) «кували» перемогу Василь Юрків, Андрій Бабій, Михайло Тижбір (к), Ігор Федіс, Ігор Пак, Василь Стасів, Роман Романів, Роман Майкут.

Переможці та призери цього турніру отримали кубки та дипломи. Капітан збірної ветеранів Стрийського району Михайло Тижбір розповів, що у 2018 спортивному році вони взяли участь більше ніж у десяти турнірах серед ветеранів футболу Львівської області. «На превеликий жаль, наша команда ветеранів, яка представляє Стрийський район на різноманітних турнірах є переможцем і призером обласних та регіональних турнірів, до цих пір оббиває пороги Стрийської районної ради та райдержадміністрації у проханні виділити кошти на футбольну форму. Поки що наші чиновники лише обіцяють. Нам дуже прикро, що команда ветеранів, яка представляє футбольну Стрийщину на турнірах різного рангу серед ветеранів, вимушена позичати спортивну форму, не маючи власної», – зазначив Михайло Тижбір.

Ветерани збірної Стрийщини з футболу висловлюють слова щирої подяки депутату Стрийської районної ради, президенту ФК «Сокіл» (Великі Дідушичі) Василю Кісілю за надану у безкоштовне користування футбольну форму на даний турнір.

Палкі прихильники та шанувальники футбольної Стрийщини бажають нових перемог та футбольних вершин збірній Стрийського району та бажають не залишатися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед. Нехай щастить вам у Новому році!