Міні-футбол. Кубок прописується у Миколи Дмитришина

Уже стало доброю традицією серед ветеранів футболу Стрий­щини проводити регіональні турніри та товариські матчі, присвячені ювілейним датам наших футболістів, які не так давно своєю грою ра­ду­вали палких прихильників та вболівальників футболу на Стрийщині.

А започаткували цей турнір у 2009 році на честь свого 70-річчя відомий далеко за межами Стрийщини футбольний функціонер, екс-начальник ФК «СКА-Карпати» (Львів) та ФК «Скала» (Стрий) Микола Зелінський і екс-президент ФК «Скала» (Стрий), ветеран стрийського футболу Володимир Бурій. Від тоді такі турніри провели на свої ювілеї: Микола Зелінський, Володимир Бурій, В’ячеслав Мавров, Роман Латик, Микола Лешко, Віктор Янко, Святослав Дідун, Василь Кухар, Орест Пасіка, Олексій Кухар, Зеновій Кизима, Ярослав Сенько, Володимир Білецький. І ось прийшла черга і до Миколи Дмитришина, якому 19 лютого 2019 року виповнилося 60 років.

У суботу, 23 лютого у спортзалі Стрийської ДЮСШ відбулася товариська гра на честь 60-літнього ювілею Миколи Дмитришина. Пан Микола людина шанована і відома далеко за межами нашого району. У недалекому минулому відомий гравець ФК «Авангард», «Машинобудівник», «Скала» (усі – Стрий), «Сокіл» (Лисятичі), «Нива» (Нежухів), «Медик» (Моршин), «Газовик» (Дашава), «Газовик» (Угерсько), який був чемпіоном та призером Львівщини серед дорослих команд. Саме під орудою Миколи Дмитришина у 2006 році ФК «Будівельник-Стрітекс» був чемпіоном Львівщини серед команд першої ліги. Протягом багатьох років він очолював ТзОВ «Галичина», «Січ» та «Гетьман».  А з 2010 по 2016 рр. працював першим заступником голови Стрийської РДА. Микола Степанович завжди живе футболом і радіє його успіхам. Кожної суботи ветерани Стрия проводять товариські матчі. Усі найбільші перемоги та досягнення вищеперерахованих мною клубів тісно пов’язані з іменем Миколи Дмитришина.

На урочистій церемонії з нагоди 60-річчя Миколи Дмитришина усіх присутніх привітали ветеран спортивного руху Стрия Василь Коханчик, ветеран стрийського футболу Володимир Бурій, депутат Моршинської міської ради, директор ТзОВ «УкрГеоДор», старійшина моршинського футболу Микола Зелінський, директор Стрийської ДЮСШ міськвно Олексій Кухар, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк, автор цих рядків, а також ветерани стрийського футболу Володимир Бурій, Зеновій Кизима, Михайло Сидорик, Володимир Воробець, Роман Латик, Василь Бобик, Дмитро Петрухін, Микола Лісовський, Ярослав Загорянський, Святослав Дідун, Віталій Сергеєв, Тарас Дирик, Михайло Тижбір, Андрій Садовий, Іван Кухар, Юрій Балик, Віктор Янко, Ігор Швець, Ігор Брікнер. Від імені усіх ветеранів футболу Стрийщини Микола Зелінський та Василь Коханчик вручили ювіляру красень-кубок, а Михайло Сидорик – футболку ФК «Борусія» Дортмунд та побажали Миколі Дмитришину довгих років життя і процвітання. Крім того, Роман Мазяк за дорученням голови Асоціації ветеранів спорту Львівщини Володимира Миляна вручив ювіляру грамоту та сувенірну продукцію. Далі слово взяв сам ювіляр – Микола Дмитришин. У своїй промові він подякував усім присутнім за цінні призи і за чуйне ставлення до його скромної персони та побажав усім присутнім міцного здоров’я, наснаги та усіляких гараздів. Що ж стосується самої товариської гри між командами ветеранів Стрия та Стрийського району, яку кваліфіковано відсудив Дмитро Петрухін, то вона закінчилася перемогою команди Миколи Дмитришина – 4:3. У цій грі м’ячами відзначилися Микола Дмитришин, Михайло Сидорик (двічі), Андрій Садовий, Юрій Балик, Тарас Дирик та Ігор Швець. На згадку про цю гру, присвячену 60-річному ювілею ветерана стрийського футболу Миколи Дмитришина усі присутні зробили пам’ятне фото.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото автора. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: