Міні-футбол. «Кубок весни-2021»

У спортзалі Стрийської ДЮСШ міськво нещодавно відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед юнаків 2011-2012 р.н. «Кубок Весни» на призи благодійного фонду  «Добре серце».

Організатором турніру виступили: відділ фізичної культури і спорту управління культури, молоді і спорту Стрийської міської ради та Стрийська ДЮСШ міськво. У змаганнях  взяли участь чотири дитячі команди: ДЮСШ Миколаїв, ДЮСШ Стрий (тренер – Юрій Галій), ДЮСШ Ходорів та ДЮСШ Дрогобич.

На урочистій церемонії відкриття учасників привітали та побажали вдалих стартів та усіляких гараздів начальник управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, заслужений працівник культури України Богдан Бойко, директор Стрийської ДЮСШ міськво Микола Столярський, методист Стрийської ДЮСШ міськво Олексій Кухар, старший тренер відділення футболу Стрийської ДЮСШ міськво Василь Багрич.

Регламент турніру  – два тайми по 15 хвилин. Головний суддя турніру – Ігор Подільник, головний секретар – Василь Багрич (обидва – Стрий). У розмові зі мною Василь Багрич зазначив, що змагання проводилися по круговій системі. Підопічні Юрія Галія здобули перемогу над командою ДЮСШ Ходорів – 4:3, зіграли внічию – 1:1 з командою ДЮСШ Дрогобич і поступилися ДЮСШ Миколаїв – 0:4. У підсумковому результаті юні стрийські футболісти набрали 4 залікових очка з 9 можливих та замкнули чільну трійку призерів. Друге місце посіла команда ДЮСШ Дрогобич. А переможцем турніру стала команда ДЮСШ Миколаїв. Крім того, організатори турніру визначили кращих по номінаціях. Так, кращим гравцем змагань став гравець ДЮСШ Стрий Мар’ян Андрусейко.

Переможці та призери цьогорічного регіонального турніру – «Кубок весни»-2021 були нагороджені кубками, медалями, грамотами, а кращі гравці у номінаціях – футбольними статуетками.