«МЕЛОДІЯ ДВОХ СЕРДЕЦЬ»

Естрадно-розважальна програма для стриян та гостей міста, яку підготував громадський діяч, співак та композитор Михайло Золотуха відбулася останньої осінньої днини у міському Будинку культури. Вона вмістила у себе великий пісенний букет з багатьох відомих усім пісень, а також нових композицій, яких ще ніхто не чув.

Насолоджуючись мелодійністю української пісні у виконанні дуету Христини Шоробури та Михайла Золотухи, ми неначе були причетними, коли мелодії одного серця поселяються в іншому і звучать в унісон. Одне трепетне сердечко – Христинка, Михайло Михайлович – її наставник, друге любляче серце. Юна артистка виконала низку нових пісень, але найбільше зворушила у її виконанні пісня «Рідна мати моя» – вічна пісня, яка вже кілька десятиліть лине від сердечка донечки чи синочка до маминого серця. Друге серце наповнене до краю добром, любов’ю, музикою, ніжністю, переживанням і гумором і, звичайно, піснею. Михайло Золотуха виконував пісні, які разом з ним підспівували усі присутні в залі.

В українській естраді є артисти, слухаючи яких, слова бувають зайвими, їх хочеться просто чути і насолоджуватись. Все це можна сказати про зворушливого, сердечного і, я надіюсь, майбутнього Заслуженого артиста України Олега Томкевича, який своїм співом просто зачарував усіх глядачів.

Також концертну програму своїми виступами доповнювали і звеличували: юна співачка, яка робить перші кроки у своїй пісенній кар’єрі у класі естрадного вокалу Михайла Золотухи Ілона Ціздин, віртуозний Олександр Ілечко і його чарівна скрипка, Микола Бабяк, гуморист Ярослав Кіцула, ансамбль народного танцю «Лілея» Народного дому с. Нежухів (керівник Іванна Ярич), інструментальний ансамбль у складі: Зеновій Стасів (ударні), Оксана Лісовська (гітара), Михайло Золотуха (клавішні).
Сучасні світлові ефекти (Дмитро Стеців), якісний звук (Михайло Слобода, Олександр Ілечко) посприяли святковості, піднесенню настрою глядачів, які активними вигуками «Браво» підтримували артистів на сцені. Організатори програми висловлюють щиру вдячність за підтримку у проведенні дійства: Івану Тришмаку, Михайлу Бондару, Олегу Канівцю, а також Стефанії Костів, Богдану Бойку та Роману Волинцю.

«Ось так секунда за секундою пролетів час, де ми мали можливість побути разом, щоб передати красу і велич, мелодизм і величезний зміст української пісні. Бо пісня, як душа, стелиться біля серця і тримає його на білому світі до останнього подиху. Ми будемо доти, допоки буде наша пісня», – зазначила ведуча програми М. Стадник.

Михайло Золотуха надзвичайно щира і позитивна людина, тому до нього горнуться діти, які завдяки йому ж починають жити музикою, концертами, сценою. А він скромно, як мудрий, досвідчений педагог скеровує їх у правильне русло, бо як ніхто знає з власного життєвого досвіду, що талантам треба допомагати, а бездарність проб’ється сама.

«Ми вдячні стриянам, які впродовж десятків років приходять до нас, співають з нами, підтримують і тішаться за юних артистів, які на стрийській сцені набувають впевненості у своїх силах.  Приємно бачити переповнений зал, доброзичливу атмосферу. Ми ж своєю чергою щоразу намагаємося не повторюватися, застосовуємо сучасні світлові ефекти та добрий і якісний звук. Для артиста головне бачити радісні очі глядачів, а щирі гучні оплески та вигуки «Браво!», «Біс!» – це той лакмусовий папірець, індикатор любові й показник нашої майстерності, таланту заради якого ми живемо і працюємо», – зазначає Михайло Золотуха.

Уляна ВАСІВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: