Магнолія від «Проліску»

Зоряна команда танцювального клубу «Про-лісок», 5 вересня,  перед презентацією кліпу на пісню «Стрийських магнолій цвіт» у межах  Всеукраїнського  кінофестивалю  «Відкрита Ніч», який вшосте прой- шов у Стрию, на майдані Незалежності  по-садили  квітуче дерево, долучившись до акції «Стрий – місто магнолій».

«Сьогодні був неймовірний день! Ми з «Пролісками» зробили для нашого рідного міста добру справу –  посадили магнолію, дерево нашої великої танцю-вальної сім‘ї. Я дякую моїм дорогим дітям спортивного танцювального клубу «Пролісок» та їхнім батькам, що долучились до цього проєкту, дякуємо Михайлу Шмігельському за допомогу і ми всі разом посадили 510 магнолію», – написала на своїй сторінці у Фейсбук хореограф, керівник «Проліску» Ірина Марюк.

Автор ідеї акції, громадський діяч Михайло Шмігельський каже: «Клуб «Пролісок» – це обличчя міста. Хороший приклад  талановитих молодих людей. Сьогодні вони посадили свою магнолію на майдані Незалежності, щоб наше місто було найкращим, розвивалося і процвітало».

Наталія КАРПЕНКОВА.

Фото із соцмережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: