10 магнолій від «МеДіС»

Акція «Стрий – місто магнолій» стартувала у 2015 році. За цей час було висаджено 528 дерев, які ростуть на радість стриянам та гостям нашого славного міста. За цей час назва акцій стала брендом

для міста. З’явилися тематичні сувеніри, мурал. Ідею голови спостережної ради ГО «Молодь Стрийщини», ветерана АТО, вчителя ЗОШ №5 м. Стрия Михайла а й цілі колективи, організації, окремі   свідомі громадяни, які теж хочуть, щоб  рідне місто було квітучим, зеленим та затишним.

заначив п. Михайло.

«Ми щасливі – адже зробили ще один крок в сторону відновлення екології. Дякуємо нашим пацієнтам за участь в екологічній ініціативі «Зелена гривня». Дана програма – це ще один крок назустріч чистому майбутньому після використання ЕКО-паперу з переробленої  вторсировини в наших відділеннях. Наші пацієнти вже знають, що використання в «МеДіС» еко-паперу – це вирішення дуальної проблеми, адже з одного боку це допомагає зменшити обсяги сміття, а з іншого – береже дерева, з яких виготовляють папір. Дякуємо, стриянам, за можливість долучитися до класної ініціативи!» – зазначили у «МеДіС» .

Як бачите, навіть під час карантину можна плідно працювати, генерувати чудові ідеї, робити світ навколо себе яскравішим, квітучим і радісним!

 Михайло Олійник. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: