Люди твого міста. Сергій Ковальчук

Напевно, більшість у суспільстві вважає, що політики – це ті, хто крадуть та наживаються, а не захищають наші інтереси. Та насправді, це не про всіх і не про все. І довести ми це зможемо на прикладі однією людини.

Сергій Ковальчук – людина, яка знає про Стрий усе. І майже кожен стриянин чув про нього, адже за ініціатив Сергія Миколайовича та його команди у місті проводяться багато заходів та акцій.

Відтак, свого часу, ця людина вирішила пов’язати своє життя зі служінням громаді міста. Сергій Ковальчук вже багато років очолює міську організацію партії «Європейська Солідарність», є чинним депутатом Стрийської міської ради та головою профільної депутатської комісії з питань бюджету та економіки у міській раді. За спиною цього чоловіка – величезний життєвий досвід, адже свого часу він встиг побувати депутатом Львівської обласної ради, де представляв інтереси Стрия. Успішно обіймає посаду генерального директора ТОВ «Видавничий дім «Укрпол». Попри свій шалений ритм життя, чоловік не полишає активної громадської справи та меценатства. У 2008 році Указом Президента України у 2008 році нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ст.

Наразі, «ЄС» під егідою Сергія Миколайовича – потужна політична партія у місті, яка є ініціатором величезної кількості проєктів. Багато подій, що проводяться у Стрию – це заслуга цієї людини та команди. Осередок намагається долучатися до громадського життя та прислухатися до потреб людей завдяки відкритим зустрічам та офісу. Тому, завдяки ініціативності людей в міській раді було підтримано втілення не одного проєкту. Це і меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО і допомога у будівництві  каплиці Стрітення Господнього Стрийської Єпархії УГКЦ, спорудженої учасниками Афганської війни в пам’ять про полеглих в Афганістані, на Майдані, сході України та інших війнах.

Військова тема та допомога воїнам і їхнім сім’ям – це окремий пункт у роботі стрийської організації. У місті дислокується військова частина А-2847, якій партія час від часу допомагає. Сергій Ковальчук неодноразово підіймав перед колегами питання про допомогу і в самій зоні ООС. Мар’їнка, Піски, Волноваха, Зайцево, Широкіно, Станиця Луганська, Новотроїцьке отримують допомогу від стриян та міської організації. Свого часу було придбано автомобілі для військових у зону ООС та неодноразово оголошується збір гуманітарної допомоги на схід серед містян. Силами партії та громади були закуплені бойлери для військового госпіталю та передача в зону ООС генератора.

Сергій Ковальчук запевняє, що міська організація відкрита до пропозицій громади. Саме відкритість, на його думку і забезпечує розвиток та зростання довіри до влади. Відтак, безліч заходів у місті, благодійні зустрічі та акції, допомога воїнам АТО та сім’ям героїв Небесної Сотні і АТО – це прояв того, що громада відкрита до пропозицій і радо відгукується на них. І що найважливіше – бажає допомагати іншим. «Лише за активних та злагоджених дій та досягнення чітких результатів ми зможемо зберегти наше місто, область, країну, зробити їх такими, якими ми хочемо їх бачити – розвинутими, успішними, європейськими», – запевняє громадський діяч.

Стрий – це цілком зріла громада, що несе відповідальність та не боїться бути ініціатором. Тому роль активних та амбітних громадських діячів – це допомагати втілювати ініціативи місцевих жителів у реальність та захищати інтереси стриян на обласному та всеукраїнському рівні.

Дарина МЕНДЕЛА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ КРАЮ

Стрий може стати ключовою станцією для транспортерів зерна