«Літаючий м’яч-2018»

Протягом трьох днів, з 6 по 8 липня, на волейбольному май­данчику Львівського коледжу зв’язку проходив всеукраїнський юнаць­кий турнір з волейболу пляжного – «Літаючий м’яч». В цього­річних змаганнях взяли участь 58 пар (юнаки та дівчата). Змагання проводилися у двох вікових групах: 2000-2002, 2003-2005 р.н. Честь Стрия захи­ща­ли юні вихованці Стрий­ської ДЮСШ міськвно (ди­ректор – Олексій Кухар, тре­нер – Микола Столярсь­кий).

«Не дивлячись на виснажливу боротьбу наші вихованці зуміли показати високий рівень майс­терності та жагу до перемоги», – зауважив тренер юних стриян Микола Столярський. У юнаків стрийська пара волейболістів Ростислав Кошіль – Олег Павлик (на фото) у фіналі пе­ремогли своїх дру­зів Дмит­ра Ваще­кіна – На­зара Гор­батого.

У дівчат у цій же ж ві­ковій гру­пі не бу­ло рів­них стриян­кам Марті Мац­ковій – Вік­торії Песоцькій. Крім того, у молодшій віковій групі четверте місце виборола стрийська пара Максим Кафльовсь­кий – Владислав Соколов.

Переможці та призери все­­українського турніру «Літаючий м’яч-2018» нагород­жені куб­ками,  медалями та сувенірною атрибутикою.

Михайло ОЛІЙНИК

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: