Збірна ДЮСШ Стрий – володар «Кубка Різдва» 2021 року

2 січня у спортзалі Стрийської ДЮСШ відбувся XII традиційний регіональний – «Кубок Різдва» з футболу серед юнаків 2010-2011 р.н. Організатором цих змагань виступили: відділ молоді та спорту Стрийської міської ради та ДЮСШ міськво. Меценат турніру – голова Стрийської міськрайонної політичної партії «Європейська Солідарність», депутат Стрийської міської ради, генеральний директор ТОВ «Видавничий Дім «УКРПОЛ», майстер спорту України з автомодельного спорту, бізнесмен та громадський діяч Сергій Ковальчук.

На урочистій церемонії відкриття учасників привітали і побажали вдалих стартів та усіляких гараздів: начальник відділу культури Стрийської міської ради, заслужений працівник культури України Богдан Бойків, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Стрийської міської ради, майстер спорту України Руслан Каліцун, депутат двох скликань Стрийської міської ради, громадський діяч Володомир Кам’янка, директор Стрийської ДЮСШ  Олексій Кухар. За дорученням Сергія Ковальчука, його помічник Володимир Кам’янка привітав з Новим роком та передав вітання учасникам турніру від мецената турніру.

У змаганнях взяли участь чотири дитячі команди: ФК «Дрогобич», ДЮСШ Жидачів, ДЮСШ Стрий та ДЮСШ Ходорів. Ігри відбулися по коловій системі. Контроль часу – два тайми по 15 хвилин. Наводжу технічні результати усіх матчів: Дрогобич – Ходорів 7:4, Стрий – Жидачів 6:2, Ходорів – Стрий 2:6, Жидачів – Дрогобич 2:4, Жидачів – Ходорів 3:2, Стрий – Дрогобич 4:2. Як і очікувалося основна боротьба розгорнулася між юними вихованцями ДЮСШ Стрий (тренер – Василь Багрич) та ФК «Дрогобич» (тренер – Володимир Когут). Обидві команди здобули на старті по дві перемоги і саме в очному протистоянні між собою мали визначити переможця турніру. Гра розпочалася з атак господарів поля, які завдяки дублю Дениса Лоїка повели у рахунку – 2:0.Однак гості не знітилися і ще до перерви зуміли спершу відквитати один м’яч, а під завісу другого тайму паритет – 2:2. У другому таймі команди багато часу проводили в атаках, однак рахунок не змінювався. За шість хвилин до закінчення другого тайму Назар Марисей вивів стриян вперед, а згодом Сергій Муштурак закріпив успіх стрийської команди – 4:2.

У складі збірної ДЮСШ перемогу «кували»: Остан Сікан, Дмитро Сікан, Дмитро Ворко, Яромир Самко, Денис Лоїк, Олександр Гаврилків. Назар Марисей, Владислав Бєлов, Костянтин Молнар, Іван Липовець, Марко Пінчук, Арсен Леканка, Матвій Ясінський, Сергій Міштурак, Ілля Тищенко, Маркіян Левицький, Максим Магас. Друге місце посів ФК «Дрогобич», третє – ДЮСШ Жидачів.

Переможці та призери XII традиційного регіонального дитячого турніру – «Кубок Різдва»-2021 були нагороджені кубками, медалями, грамотами, футбольними м’ячами та фотоальбомами «Стрий». Збірна ДЮСШ Ходорова, яка замкнула турнірну таблицю, отримала від організаторів турніру медалі, грамоти та фотоальбом «Стрий». Крім того були визначені кращі гравці у номінаціях: воротар – Олександр Попадюк (Жидачів), захисник – Владислав Бєлов (Стрий), бомбардир – Назар Глухий (Дрогобич), гравець – Максим Підгайний (Ходорів). Усі вони були нагороджені футбольними статуетками та фотоальбомами «Стрий».

Організатори турніру висловлюють слова щирої подяки меценату, політику, бізнесмену та громадському діячу Сергію Ковальчуку за фінансову допомогу, яку він надав для проведення цього турніру.