Черговий кубок збірної Стрийщини. Нещодавно у с. Більче відбувся регіональний турнір з футболу серед ветеранів, присвячений 28-й річниці Дню Незалежності України.

У цьому турнірі взяли участь три ветеранські команди з сіл Більче та Рудники (обидві – Миколаївський район) та збірна Стрийського району. На урочистій церемонії відкриття усіх учасників привітав та побажав вдалої гри та усіляких гараздів сільський голова Більченської сільської ради Степан Суховерський. Сільський війт вручив почесні грамоти найактивнішим мешканцям села Більче, які найбільше допомагали у будівництві нового сільського стадіону.

Першими на футбольне поле вийшли сільські команди Більче та Рудники. Як не старалися команди у вправності забити, однак нічийний «сухий» рахунок протримався усі два тайми – 0:0. У другій грі команда Стрийського району завдяки м’ячу Романа Піряника здобула мінімальну перемогу над командою с. Рудники – 1:0. У заключній грі цього турніру було забито найбільше м’ячів – чотири. Господарі поля завдяки двом влучним ударам найстаршого ветерана турніру, 65-річного Івана Карпина зуміли зрівняти рахунок у грі проти збірної Стрийського району. У гостей два м’ячі на рахунку Романа Кецика. Отож, набравши чотири очка з шести можливих, переможцем турніру вже вкотре стала збірна Стрийського району, в складі якої виступали: Микола Лісовський, Василь Юрків, Андрій Бабій, Роман Когут, Роман Каліцун, Микола Мороз, Сергій Вересняк, Михайло Тижбір (к), Ігор Чурок, Ігор Федіс, Ігор Пак, Василь Грицик, Михайло Корман, Володимир Івачевський, Роман Кецик,Роман Піряник, Василь Павлучкович, Микола Хомин. Обслуговувала увесь турнір бригада арбітрів у складі Романа Майкута та Тараса Білінського. Коментував та озвучував усі матчі на турнірі ветеран футбольної Стрийщини Михайло Юрків. Друге місце посіла команда ветеранів с. Більче, третє – ветерани с. Рудники.

Оргкомітет турніру визначив кращих у номінаціях. Отож, кращим захисником турніру став Михайло Тижбір, а кращим гравцем турніру – Іван Карпин. Приз кращого воротаря та кращого нападаючого турніру віддали місцевим футболістам. Переможці та призери цього регіонального турніру були нагороджені кубками та грамотами.

У розмові зі мною капітан збірної Стрийського району з футболу Михайло Тижбір зазначив, що наступні турніри серед ветеранів, в яких візьме участь команда нашого району відбудуться у середині вересня у м. Мостиська та смт Добротвір.

 Михайло ОЛІЙНИК. Фото Михайла Тижбіра.     

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: