«Кубок Володимира Бібера-2020» прописується у Стрию

Палкі прихильники та шанувальники стрийського волейболу вже звикли до перемог юних спортсменів волейбольного клубу «Рись», який тренують Микола Столярський та Роман Кошіль.

Черговий тріумф чекав на підопічних Миколи Столярського і Романа Кошіля у Жидачеві, де з 15 по 16 жовтня у спортзалі Жидачівської ДЮСШ проходив всеукраїнський турнір з волейболу серед юнаків 2005-2006 р.н., світлої пам’яті судді міжнародної категорії Володимира Бібера.

Хотів би зазначити, що Володимир Бібер народився 4 квітня 1954 року в м. Жидачів, що на Львівщині. Він належить до числа 50-ти кращих арбітрів Європи. Володимир Бібер судив три фінали молодіжних чемпіонатів світу, чотири чемпіонати Європи, фінал Ліги чемпіонів, а також матчі за Кубок ЄКВ (жінки), Кубок Топ-команд (чоловіки), матч Ліги Чемпіонів між командами Сербії та Австрії, матчі за Кубок України, які проходили у м. Харкові.

З 2000 по 2007 рр. – начальник спортивного відділу волейбольного клубу «Галичанка» (Тернопіль). Автор перших волейбольних правил, написаних українською мовою, книги «Поговоримо про волейбольне суддівство» (2006 рік видання) та інших публікацій. Помер Володимир Бібер 17 січня 2007 року в м. Тернополі. Світла пам’ять про цього видатного українського арбітра довго житиме у серцях прихильників та шанувальників волейболу.

Турнір пам’яті Володимира Бібера традиційно проходить у його рідному місті Жидачеві, де він протягом багатьох років пропрацював. У цьогорічному турнірі взяли участь сім юнацьких волейбольних команд, які за жеребом були розподілені на дві групи:

«А»: ДЮСШ-1 (Жидачів), ДЮСШ (Івано-Франківськ), ВК «Рись» (Стрий);

«Б»: ДЮСШ «Енергетик» (Львів), ДЮСШ (Городок), ДЮСШ (Вигода), ДЮСШ-2 (Жидачів).

У розмові зі мною головний тренер ВК «Рись» (Стрий) Микола Столярський зазначив, що юні стрияни по черзі з однаковим рахунком – 3:0 здолали команди ДЮСШ-1 Жидачів та ДЮСШ Івано-Франківськ і вийшли  у фінал. У другій групі три перемоги на рахунку волейболістів львівського «Енергетика». У фінальному матчі ВК «Рись» (Стрий) завдяки вмілій атакувальній грі та вправним діям у захисті з рахунком 3:1 здолали опір команди ДЮСШ «Енергетик» (Львів) та цілком заслужено здобули «Кубок Володимира Бібера-2020». У матчі за 3-є місце ДЮСШ (Вигода) з таким самим рахунком перемогла першу команду Жидачева. У складі ВК «Рись» (Стрий, на фото) «кували» перемогу: Володимир Столярський (к), Владислав Максимович, Артем Двоскін, Владислав Пиць, Остап Ільків, Максим Мельник, Андрій Павлик, Роман Гоняк.

Переможець та призери всеукраїнського турніру «Кубок Володимира Бібера-2020» нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Миколи Столярського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Волейбол. Черговий титул стрийських волейболістів

Нещодавно у спортзалі Самбірської ДЮСШ від­бувся  всеукраїнський юнацький турнір серед дівчат 2005 р. н. та молодші.