Сергій Ковальчук зустрівся з народними депутатами України від «Європейської Солідарності»

У суботу, 1 лютого, голова Стрийської міської організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Ковальчук мав нагоду поспілкуватись з  людьми, які безпосередньо знають, що відбувається у Верховній раді України. Вони склали присягу на вірність Україні. Зобов’язались усіма свої­ми діями боронити сувере­нітет і незалежність України, дба­ти про благо Вітчизни і добробут Українського народу. Присягнули додержуватися Конституції України та законів Ук­раїни, виконувати свої обов’яз­ки в інтересах усіх співвітчиз­ників. Сергій Ковальчук разом з керівниками місцевих осередків ПП «ЄС» зустрілися з народними депутатами України фракції «Європейська Солідарність» у ВРУ.

Депутати Верховної ради України Ахтем Чийгоз, Іванна Климпуш-Цинцадзе,  Ніна Южаніна, Микола Княжицький, Софія Федина та Олег Синютка поділились з керівниками місцевих організацій Політичної партії «Європейська Солідарність» Львівщини своїми думками стосовно політичної ситуації в Україні, враженнями від роботи ВРУ, про те, як вони працюють у комі­тетах, як на пленарних засіданнях не­великим складом депутатської фракції «Європейська Солідарність» (27 депу­татів) важко відстоювати проукраїнські закони, як важко протистояти більшості  у моменти, коли проєкти законів є сумнівними і потребують доопрацювання. Наприклад, Ніна Южаніна розповіла:  «Позбавлення народних депутатів можливості обговорення поправок до законопроєктів, а їх колег – можливості вникнути в суть питання при розгляді законопроєктів, які є важливими, хоч і не завжди профільними, фактично означає, що робота в сесійній залі перетвориться на формальність – визначення шляхом голосування». Кожен з народних обранців мав чим поділитись з однодумцями з Львівщини. А керівники місцевих осередків  ПП «ЄС» в свою чергу мали нагоду поінформувати  гостей з Києва про те, що відбувається на Львівщині та які проблеми турбують населення в регіоні.

А ще, окрім народних депутатів, на зустрічі був присутній політв’язень кремля Володимир Балух. Його виступ був лаконічним, проте змістовним: «Нація, яка бореться, можливо, втрачає територію. Але нація, яка не бореться, помирає. Імперія вміє засмоктувати, і має для цього дуже відшліфовані механізми. Обгортати своєю братньою любов‘ю, все сильніше стягувати і… Якщо у боротьбі втратимо частину території, то все таки маємо шанс вистояти як нація. Якщо ми цього не зробимо, ми втратимо державу ще на 100 років»,  –  висловився В. Балух.

«Такі зустрічі є дуже важливими та потрібними, оскільки під час особистих бесід з народними обранцями ми, керівники місцевих осередків Політичної Партії «Європейська Солідарність», має­мо нагоду розповісти про те, що від­бувається в області, у містах та районах, на підприємствах, серед простого населення та донести до депутатів ВРУ потреби та запити громадян», – зазначив Сергій Ковальчук.

Ольга СЕНЕТА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: