Координаційна нарада керівників правоохоронних органів Стрийщини

У Стрийській окружній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Стрийського району, на якій обговорено стан запобігання та протидії злочинності, заходи спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації в регіоні, а також на захист інтересів суспільства, держави та громади від злочинних посягань.

Відкриваючи нараду, керівник Стрийської окружної  прокуратури Ігор Романюк відзначив, що завдяки належній взаємодії правоохоронних органів регіону активізовано роботу щодо виявлення та розкриття кримінальних корупційних правопорушень,  а також злочинів, пов’язаних проти життя та здоров’я особи, а саме умисних вбивств за період 2020-2021 років.

Разом з тим, незважаючи на позитивні зрушення, в діяльності правоохоронних органів району на окремих напрямках є ряд проблемних питань, вирішення яких потребує вжиття додаткових заходів та спільних зусиль правоохоронних органів. Зокрема, слід негайно активізувати роботу на пріоритетних для держави напрямках, таких як : незаконна порубка лісу, злочини у бюджетній сфері та щодо незаконного видобутку корисних копалин.

За результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю та її профілактики.

 І. РОМАНЮК,

керівник Стрийської окружної прокуратури

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: