У районі створено Координаційну раду учасників бойових дій

При Стрийській районній раді створили Коор­динаційну раду учасників бойових. До її складу увійшли голови близько 20 районних ветеранських організацій учасників війни в Афганістані та теперішньої російсько-української війни. Ініціювали створення Координаційної ради учасники теперішньої війни на Донбасі голова районної ради Михайло Лучечко та заступник голови районної ради Михайло Галущак.

«Ворог не спить, тому ми повинні бути сильними і єдиними. У нашій Координаційній раді ми об’єднали голів ветеранських організацій чотирьох колишніх районів, – Стрийського, Сколівського, Жидачівського і Миколаївського, –  які тепер об’єднані в один район. Надіємось на плідну співпрацю», – зазначив Михайло Лучечко.

На першому засіданні затвердили положення Координаційної ради та список учасників російсько-української війни, яких буде нагороджено до Дня героя Почесною медаллю Стрийської районної ради «За продовження боротьби ОУН та УПА». Також обговорили Закон про призов на військову службу резервістів в особливий період, про який доповідав запрошений на зустріч радник Командувача Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

Стрийщину у Координаційній раді учасників бойових дій представлятиме Ігор Равлінко, Юрій Драпалюк, Василь Здирко, Василь Палюк, Роман Кіндратишин та Командир Батальйону територіальної оборони у м. Стрий.

Пресслужба районної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Футбол. Заявковий лист ФК «Скала 1911» (Стрий)

У середу, 14 квітня ц. р. стартував чемпіонат Львівщини серед дорослих команд Прем’єр-ліги.