Конкурс «Фото з книгою». Бібліотека с. Любинці

Хто, як не бібліотекарі та журналісти-газетярі мають підтримувати тих, хто читає друковане слово. Інтернет звісно хороша справа та книги і газети поза конкуренцією. Як не дивно, карантин і самоізоляція сприяють читанню. Завідувачка філіалом бібліотеки  с. Любинці, що на Стрийщині Марина Худьо вирішила поєднати живе читання та Інтернет, а газета «Фортуна» спробує допомогти цікавій ініціативі.

Пані Марина створила сторінку у «Фейсбуці» й розповідає про те, чим живе книгозбірня, ілюструє світлинами тематичні виставки книг та різні заходи. І  задля заохочення відвідувачів бібліотеки із залученням сучасних технологій вирішила провести конкурс «Фото з книгою». Тож, до 1 березня бібліотека с. Любинці проводить онлайн фотоконкурс. Отримані світлини пані Марина розміщує на своїй сторінці у соцмережі.  Переможця буде визначено за найбільшою кількістю уподобань та смс.

«Фортуні» Марина Худьо розповіла: «З  10 грудня минулого року я познайомилась ближче з соціальною мережею «Фейсбук». Шкода, що в нашій бібліотеці немає комп’ютера, але свята, які проводила бібліотека є на сторінці «Туристично-Інформаційного центру м. Стрий» (Бібліотека с. Любинці).  Ідея створення різних конкурсів та свят моє хоббі». До речі, пані Марина вже 33 роки працює в бібліотеці й ні на що не проміняла б свою професію.

На час виходу газети на конкурс надіслали фото 13 читачів. Заходьте на сторінку Марини Худьо і підтримуйте вподобайками те фото, яке вам сподобається. Ми ж друкуємо перших учасників конкурсу й заохочуємо до читання книг та газет. Переможця фото-конкурсу від бібліотеки с. Любинці «Фортуна» запросить до себе в редакцію на інтерв’ю та звісно ж вручить  подарунок від себе.

Наталія КАРПЕНКОВА.

На фото учасники конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: