«Європейська Солідарність» провела для дітей конкурс малюнка онлайн

Період карантину для дітей плавно перейшов у літні канікули. Діти проводять дозвілля вдома, оскільки ще діють карантинні обмеження. Тож для того, щоб організувати свято до міжнародного дня захисту дітей, «Європейська Солідарність» Стрия провела для юних художників конкурс малюнка онлайн.

Напередодні міжнародного дня захисту дітей на сторінці «ЄС Стрий» у мережі Фейсбук з’явилось цікаве оголошення про організацію конкурсу малюнка серед дітей від 4 до 12 років на тему «Мій герой». В дописі про конкурс організатори заохочували активних користувачів мережі Фейсбук запропонувати своїм діткам, онукам, похресникам та племінникам взяти участь у конкурсі – намалювати свого героя. Варіантів для творчості було безліч – зобразити як людину, з якої дитина бере приклад (тата, воїна, вчителя, пожежника тощо), так і улюбленого героя з мультфільму. А винагорода для учасника, малюнок якого отримає найбільшу кількість вподобайок – солодкий подарунок.  Тож упродовж кількох днів конкурсанти подавали свої твори на конкурс.

Загалом, образотворчі роботи на конкурс подала 21 дитина. Світлини з малюнками оприлюднено на загал у мережі Фейсбук. Кілька днів тривало голосування. Всі охочі могли поставити свою вподобайку під малюнком, який найбільше сподобався. Дітки дуже постаралися і кожна робота була оцінена вподобайками. А перемогу здобула учасниця, малюнок якої отримав найбільше вподобайок. Отож, перше місце в конкурсі «Мій герой» здобула Оля Боднар (9 років), яка намалювала свого улюбленого героя з мультфільму – коника Іскорку, – домашнього улюбленця принцеси, друге місце посів Юрій Николишин (8 років), малюнок якого «Мій герой – тато» припав до серця багатьом глядачам, оскільки на ньому зображено, як син зустрічає свого тата з АТО, та третє місце здобув Максим Мірошник (7 років) з малюнком «Різдвяний ангел». Проте роботи всіх учасників були настільки гарними, що організатори не могли оминути їх та залишити без подарунків. Тому одразу після за-вершення голосування відбулось нагородження учас-ників. Переможці конкурсу отримали свої призи – комп-лекти для образотворчого мистецтва та солодощі, а інші учасники одержали солодкі подаруночки. Окрім цього, всі юні художники нагороджені грамотами від голови «Європейської Солідарності» Сергія Ковальчука.

«Діти – наше майбутнє. Приємно робити для них свято, приємно бачити старання кожного учасника. Всі учасники дуже талановиті та здібні. Бажаємо їм ще багато перемог у різноманітних конкурсах та змаганнях», – зазначив Сергій Ковальчук.

 

Ольга СЕНЕТА.

 Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: