Комфортний сон з Norfin

Спальні мішки NORFIN – в мандрівку за мрією!

Жага до пригод та подорожей притаманна людській природі з давніх давен. Ще на світанку цивілізації могутні чоловіки залишали свої оселі, щоб відправитися у мандрівку до ворожих та нескорених земель.

І хоч багато що змінилось з тих часів, та людство, як і раніше, прагне до звершень.

Технічний прогрес вивів поняття подорожі на новий рівень. Автомобільні, залізничні та авіа сполучення дозволяють потрапити в будь-яке місце з максимальною швидкістю та комфортом. Сучасні GSM-технології не дають заблукати в найвіддаленіших куточках планети. Світ простягається перед кожним бажаючим його підкорити.

Отож, збираймося!

Якщо ви вже вирішили, де саме збираєтесь доводити свій хист мандрівника, головним завданням стає максимальна підготовка спорядження та обмундирування. Треба заздалегідь з’ясувати погодні умови. Звернути увагу на температуру та вологість повітря, віддаленість від водоймища, а також характеристики грунту для зручного встановлення намету або спального мішку.

Доречі, якість спального мішку є абсолютним показником якості вашого відпочинку! Бо здоровий сон – це здорове життя. І якщо вже довіряти це питання, то найкращим, а саме – компанії NORFIN, яка вже понад 25 років спеціалізується на виготовленні високотехнологічного одягу та взуття, професійного спорядження для туризму, активного відпочинку, полювання, риболовлі та аматорського кемпінгу.

Що пропонують професіонали?

Хотілося б приділити особливу увагу спальним мішкам типу «кокон».

Представниками даного виду є універсальні спальні мішки-кокони Norfin Scandic 350 NF https://norfin.com.ua/meshok-kokon-spalnyy-norfin-scandic-350-nf-right/  . Це надзвичайно «розумні», ергономічні спальники, спроектовані професіоналами для забезпечення максимального комфорту з урахуванням найдрібніших деталей. Великою перевагою серед інших моделей є можливість використання протягом трьох сезонів. Допустимі температурні межі від +10 до -10 за Цельсієм. Форма «кокон» дозволяє тілу знаходитись в зручному анатомічному положенні, а розміри виробу (220*80*55см) залишають оптимальний простір для рухів. В складеному вигляді мішок займає мало місця і має невелику вагу. Його легко транспортувати, а руки залишаються вільними.

Якщо ви полюбляєте простір і намагаєтесь навіть у похідних умовах почувати себе вільно, то спальний мішок-кокон Norfin Scandic Plus 350 NF (left/right) саме те, що вам потрібно! Його розміри дещо збільшені відносно попередньої моделі, а саме 230x90x65см, що дозволить мати спокійний сон людині з будь-якою комплекцією тіла. В ньому можна спати навіть разом з дитиною. Це неоціненна перевага, яку не залишили без уваги мандрівники, які традиційно подорожують усією родиною. Norfin Scandic Plus 350 NF дозволяє витримувати температурні коливання від +10 до -10 за Цельсієм, що буде доречно і у теплу весняну ніч, і за більш низьких температур пізньої осені.

Не можна залишити без уваги ще одну неймовірну модель NORFIN, а саме – спальний мішок-кокон Nordic 500 NS (left /right) https://norfin.com.ua/meshok-kokon-spalnyy-norfin-nordic-500-ns-left/ . Це лідер на ринку зимових спальних мішків. Він забезпечує максимальний захист від холоду, має бар’єр від потрапляння вологи. Витримує екстремальну температуру повітря до -25 градусів за Цельсіем. Оснащений посиленою кількістю якісного утеплювача. Це ідеальний варіант для зимової риболовлі або сходу у високогір’я, де температура може значно коливатися вдень та вночі.

Спальні мішки NORFIN https://norfin.com.ua/spalniki/ – це своєрідний «all inclusive» в плані оснащення. Технічні характеристики, що об’єднують весь модельний ряд: анатомічні капюшони, утеплювачі для блискавок, термостійкі внутрішні і зовнішні тканини, петлі на замку для зручності відкривання, петлі для просушування. Це важливо, коли необхідно швидко позбавити спальник зайвої вологи. Також перевагою є використання найякісніших синтетичних утеплювачів нового покоління, що значно подовжує час експлуатації виробу. Мішки спроектовані таким чином, що за допомогою застібок їх можливо об’єднати або використовувати у якості ковдри. Різноманітна кольорова палітра задовольнить будь-які вподобання.

В виробах NORFIN немає зайвого, кожна деталь прорахована групами експертів, кожна модель протестована, оцінена міжнародними комісіями якості і тільки потім потрапляє до свого покупця. Близько 20 країн Європи та навіть США визнали NORFIN як виробника найякіснішого спорядження для туризму. Особливістю бренду є спрямованість на потреби людини, увага до деталей. NORFIN – це команда натхненних своєю справою людей, які працюють для людей і разом з людьми вдосконалюють свої здобутки!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Про специфіку приватизації земельних ділянок, які

Розповідає  начальник відділу «Жидачівське бюро правової допомоги» цього місцевого центру Ярослав Буряк.