Туристичні забави в Стрийському коледжі ЛНАУ.

До Всесвітнього дня туризму в Стрийському коледжі Львівського національного аграрного університету відбулися XXII щорічні змагання «Туристичні забави-2019». В заході взяли участь студенти СК ЛНАУ напрямку «Туризм», групи Т-11 (куратор Н. Баран), група Т-21 (куратор О. Васільєва), група Т-31 (куратор М. Калічак) та група Т-41 (куратор Н. Кухар). Студенти мали можливість змагатись у різних конкурсах: складання туристичного наплічника, синхронний біг, естафета, складання туристичного намету, приготування похідної страви на вогні, а також музика та пісні у виконанні учасників змагань.  У загальному результаті перемогу здобула команда групи Т-41 (куратор Н. Кухар), яка була нагороджена призами та перехідним кубком.

Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Популяризація здорового способу життя та активного відпочинку залишається пріоритетним завданням Стрийського коледжу ЛНАУ та студентів спеціальності «Туризм», які є головним стрижнем цього напрямку серед студентської молоді.

Стрийський коледж Львівського Національного Аграрного університету чекає на активних студентів, які цікавляться культурою та звичаями своєї держави та інших країн, люблять організовувати дозвілля та мріють багато подорожувати!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: